Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Gáz, áram, víz lopásért...

Gáz, áram, víz lopásért milyen büntetést szabhatnak ki?

Figyelt kérdés

Szomszédban tegnap lebuktak, mikor cserélték a gázórát. Le volt kötve a földben valahol az óra előtt egy leágazás, és úgy ment be a házba.

Ebből kifolyólag ma reggel kijöttek a villanyosok is az Eon-tól, és kiderült hogy azt is lopták, szintén óra előtti lekötéssel.

Most délután elkezdték felásni a terepet a gáz miatt, akkor meg az derült ki, hogy a vizet is lopták szintén óra előtti lekötéssel 😁


Én tudom, hogy kb 10 éve lopják így a közműveket, azt is tudom ki csinálta meg nekik ezeket az átalakításokat.


Kb milyen büntetést szabhatnak ezért? Ha mondjuk bizonyítják hogy 10 éve lopták a szolgáltatást?


2022. nov. 9. 17:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én nem írnék ki ilyeneket, hogy tudtam, mert ha tudod bizonyos esetekben köteles vagy bejelentést tenni. (nem tudom ez esetben is igaz e, de jobb az óvatosság) Amúgy meg b...sza meg az ilyen én, egyből felnyomtam volna, mert ha én dolgozom és fizetem a közműveket és ha kell inkább spórolok ahol lehet, akkor ezt más is tegye meg. Főleg mert még az áram meg víz ok, bár azzal is veszélyeztetheti a szomszédokat, de a gáz ilyen bekötése ultra gáz.
2022. nov. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!