Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Jó napot milyen idő közönké...

Róka kérdése:

Jó napot milyen idő közönként kapcsol a vezérelt áram (éjszakai áram) Völgy időszakban kapcsoljak de ugye ez változik Nincs valami állandó hogy ekkor és ekkor biztos hogy működik?

Figyelt kérdés

2022. nov. 7. 14:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát én csak az ELMŰ-t ismertem, ott a programot pár hetente (valahány havonta?) megváltoztatták valamennyire, a rendelet szerint szabályok szerint:

"naponta összesen minimum 8 óra... ...időtartamra köteles a villamosenergia-ellátást biztosítani, amelyből munkanapokon legalább 5 és legfeljebb 6 óra.... ...eshet völgyidőszakba"

2022. nov. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Nincs!
2022. nov. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát...

EONnál pl. nyáron illetve egészen nov 1ig este 11-kor kapcsolt be, ment hajnali 4-ig... aztán 11kor kapcsolt be, ment délig. Aztán fél 3-tól fél 5-ig. És ez a körforgás volt.... szal ippen 8 órát adtak/adnak 1 nap.

Most nov 1től változtattak, délelőtt nem ad semmit, a délutáni 2 órát előrébb hozta 1 órával, aztán egészen késő estig nem ad semmit! Szóval éjjel megy 6 órát....... kibaszás. Szó szerint...

Annyi, hogy hétvégente és ünnepnapokon folyamatosan 0-24ben adják.

2022. nov. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nálam legalább 2014 óta ugyanaz a program, mióta beköltöztem a lakásomba. Települést direkt nem írok, nehogy megváltoztassák, mert ez így nekem elég jól kiszámolható, hogy mikor fürödhetek már jó meleg és sok vízzel, stb. :D


01.00-07.00

17.00-18.00

22.00-23.00

2022. dec. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó... ha ilyen lenne a szolgáltatás én biztos nem vezérelten lennék. De örülök hogy neked ez megfelel.
2022. dec. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálam rendszertelenül. Sőt,volt olyan hogy be sem kapcsolt,csak langyos viz volt a bojlerben. Már azt hittem elromlott,de átraktam állandó hálózati áramra,és igy derült ki. Valószinű több mint 24 óra alatt sem adtak vezérelt áramot.
2022. dec. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!