Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Melyik nagyvárosuk és környékü...

Melyik nagyvárosuk és környékük a legjobb hely mind a tini/egyetemista mind a munkát új életet vágyó fiatal vagy akár idősebb emberek számára?

Figyelt kérdés

És mely helyeken jó a közbiztonság? Hol normálisabbak vagy hol vannak legkevesebben a c és migránsok. És mely ilyen helyek nevezhetőek szépnek? Nekem kifejezetten ezek a helyek bejönnek: Érd, Szentendre Vác, Szombathely, Eger, Mosonmagyaróvár, Győr, Kaposvár, Szolnok, Pécs, Szekszárd, Nagykanizsa, Székesfehérvár, Esztergom, Szeged, Hódmezővásárhely, Nyíregyháza


De innen csak 3 helyről tudok nyilatkozni. Szeged jó hely, nem olyan szép, közb jó. Tehát faxa viszont elvileg sok a migráns.

Pécs ugyanaz elvileg szebb, érdekesebb elvileg, jobbak a csajok. Megélhetés minden jobb kb. Viszont itt elvileg a sok migráns mellett még a c is rengeteg.

Győr kb ugyanolyan mint Pécs szerintem. Csak itt kevesebb a migráns, több a c de hiába mert ezek normálisabbak is. Több a munkalehetőség. Esetleg sajnos talán kevesebb a fiatal.. De ismereteim szerint ez a 3 közül a legjobb. Sokan mondják, hogy Pécs jobb. De ott még nem voltam annyiszor.


Na meg itt van a saját hazám Salgótarján. Ide ne jöjjön senki, a környékre sem kb minden tekintetben szerintem a legrosszabb. Ettől már kb szerintem csak Ózd, Tiszasásvári és Zala megye Szlovén határ közeli része lehet rosszabb.



2020. nov. 15. 21:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Győr egy csoda, en nagyon szeretem. Másfél evet eltem ott az előző baratommal, jelenleg Pesten élek, de folyton visszavagyom, letelepedni Győr környékén tervezek.
2020. nov. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szegeden sok a migráns? Te kevered a külföldi orvoshallgatókat a migránsokkal ...
2020. nov. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Migránsokat még nem nagyon láttam. Ezt szüleim meg még páran mondják. Viszont azt tudom, hogy Baranyában sok a c. Gondolom Pécs és Komló környékén is. Meg pl Csongrádban is azért Szentesen van egy jó pár.


Viszont szüleim ezt az indokot hozták fel, hogy ezért a migránsok miatt nem költönének Csongrádba meg Baranyába. Ők sajna Sopronba mennének szívesen. Hát így képek alapján nem tűnik szépnek. A város, a hegy az mondjuk jó. De csak az, elvileg sok itt eléggé a c. Na meg nem olyan jók a munka lehetőségek és fiatal sem sok lakik itt.


Győr Moson Sopron megyében szerintem 3 nagyobb város közül ez a legrosszabb!

2020. nov. 15. 22:28
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szegeden nem a migránsokkal van a baj, (akkor láttam csak migránst, mikor elképzelődött ez a migráns bejövetel és az állomásról indultak vonattal Pestre,de akkor is csak az állomáson voltak) hanem hogy rengeteg az egyetemista, így a diák is, és minden munkát megcsináltatnak velük fillérekért. Én ezért nem maradtam ott, Kecskeméten 3x annyi pénzt kapok.
2020. nov. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Én Pécsen talultam és nagy szerettem a várost, sok külföldi diák van, de migránsal nem találkoztak c. meg inkább csak egy városrészben vannak inkább. Ha za zavarnak a külföldiek akkor lehet nem fog tetszeni.
2020. nov. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Pécs :)
2020. nov. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Budapest
2020. nov. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy sok a kűlfőldi. De én Norvégiában laktam 2 évig. És folyékonyan beszélem a nyelvet és az Angolt is!
2020. nov. 16. 13:35
 9/11 A kérdező kommentje:
És nem igazán zavarnak!
2020. nov. 16. 13:35
 10/11 anonim válasza:
100%
Mindezek után még migránsozol?
2020. nov. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!