Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Keresek olyan kombinált...

Keresek olyan kombinált gáztűzhelyet,ami villásdugós,és szemben állva vele jobb oldalon van a gázbekötő csonk?

Figyelt kérdés
A neten nem látni mindegyiket.

2022. dec. 2. 11:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem gyártják mind a két oldali bekötésűt .

De flexibilis cső elér a másik oldalra is.

2022. dec. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Sajnos nem.

A flexi cső hossza pedig max 2méter,és nem toldható.Az pedig nem ér el a gázcsőig sajnos.

2022. dec. 2. 11:52
 3/10 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne toldani a flex csövet?
2022. dec. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A sütők villásdugósak, mivel max 2kw körüliek, az meg tökéletes neki. Nekem is az, illetve a gázbekötése is kétoldali.
2022. dec. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja, Mora az enyém.
2022. dec. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%

Minden gáztüzhelyen 2 oldali bekötő hely található.

Honnan akarsz rácsatlakozni ha 2 m sem elég ?

Talán az utcáról ?

2022. dec. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#4-es,köszi a válaszod.

#3.A Garanciához szükséges bekötéshez szakember kell.Viszont ha szakszerűen kötik be,akkor toldani tilos.(Nyilván schwarzba megcsinálja,de nevét biztos nem adná hozzá,én sem).

#6:Ha mindegyiken 2 oldali van,akkor néhány márkakereskedő,akikkel beszéltem (pl electrolux) miért mondta hogy csak balos van nekik kizárólag.

A régebbi tűzhelyeken tudom hogy volt 2 oldali,az újabbakon nincs.Legalábbis a többségén.

Az a baj,hogy a neten nincs ezekről info,ha elmész nálunk pl a media ma**tba,euro**csba,ott meg ki van állítva kb 5 darab,és ennyi.

Sőt,volt egy gyártó,akinek a kapcsolattartója NEM TUDTA megmondani,hogy milyen bekötésű gáztűzhelyet forgalmaz...

Nem,nem az utcáról kötném be,de most pont jobbos van,egy régi zanussi.

A konyhabútor pedig ahhoz lett igazítva,méretezve.(utólag bánom)

Szóval ezért bátorkodtam feltenni a kérdést.

2022. dec. 2. 23:16
 8/10 anonim ***** válasza:

Akkor üzletbe nézelődjél pontos típus után, és ragaszkodj a bekötés ellenörzésére vagy jelezd, hogy mashova mész. Akkor biztosan megnéuik, megmutatják.


A kombiknál a sütőt még csak dugvillásat láttam. A tüzhelyeket kell fixre kötni, ezek 5-6-7kw ossak jellemzően.

A kombik sütője legtöbbször 2kw ot sem haladja meg. A szélesebbeknél lehet több, de nálunk a családba mind a 3 dugvillas volt.

2022. dec. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Megnéztem...Elektrolux kombink van,(a programórás) 7,5éve. valóban NEM kétoldali a bekötése.
2022. dec. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#8,#9 köszi nektek
2022. dec. 3. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!