Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ki az, akinek az akinek...

Ki az, akinek az akinek radiátora van, és az az ágya mögött van, tehát a fejénél. Nem ütöttétek még be soha a fejeteket?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy hülyén hangzik a kérdés, de aki tud, és érti a kérdést, az válaszoljon!
2010. okt. 1. 18:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Volt már fal mellett az ágyad? Verted be valaha a fejed? Na ugyanakkora esélyed van a radiátorba is beverni. Mindenesetre velem még sosem történt meg.
2010. okt. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Még fal mellett se nagyon volt az ágyam.
2010. okt. 1. 19:18
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor HOL volt eddig az ágyad - a szoba közepén?!?1?
2010. okt. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nyílván nem, de az én ágyamnak van ilyen fa, hátsó része, támasza.
2010. okt. 1. 19:32
 5/9 anonim ***** válasza:
Az ágyaknak általában van kerete meg pár kiegészítője ami megvéd de oda is bevághatod magad nekem egyik oldalról fal van a fejemnél meg szekrény párszor bevágtam magam alvás közben de hát nem tudok a szoba közepén aludni mégse. :)
2010. okt. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
csak ahol én fogok aludni ott nincs olyan támasza az ágynak, és félek, hogy nehogy beüssem a fejemet.
2010. okt. 1. 19:51
 7/9 anonim ***** válasza:

na ne csináld már! nekem csak egy sima matracom van,semmi ágykeret, mégsem vertem be sehova a fejemet.

abba tudod beütni a fejedet, ami akadályozza a szokásos mozgást.

2010. okt. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem kollégiumban volt ilyen és igen, elég sokszor beütöttem a fejem. Főleg álmomban, mert elég nyugtalanul alszom.
2010. okt. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy beütöd-e majd a fejed, de sztem nem valami egészséges, hogy olyan közel vagy a radiátorhoz.
2010. okt. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!