Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Miért nem fűt a nyáron lecseré...

Miért nem fűt a nyáron lecserélt radiátor?

Figyelt kérdés

Régi öntöttvas lett lecserélve és áthelyezve másik falra a helykihasználás miatt.

Már halványan emlékszem, de mintha azt mondta volna a szerelő, hogy nem kell vele semmit csinálni és nyitva hagyta a szelepet(?) a tetején, és az fog sziszegni ne lepődjünk meg. Na semmi ilyen nem volt.

Viszont tél lett, a többi régi radiátor fűt csak ez nem.

Kihívni nem akarja a férjem a szerelőt, mert fél hogy elkérnek azért is pénzt. (Nem az csinálta akié a vállalkozás- akit el lehet érni telefonon-, hanem valamelyik beosztottja, őt nem tudjuk így megkérdezni.)

Ezért elkeseredésemben próbáltam a karokat más állasba helyezni de nem sikerült elérnem semmit, nincs is semmi jelölés rajta. (Aztán visszacsináltam persze ugyanolyanra.)

Azóta fűtés nincs a konyhában. Már nem akarok a férjemmel többet beszélni róla, mert csak a számat koptatom, a halogatás nagymestere.

Valaki aki ért ehhez segítsen egy fázós nőnek légyszi! :D

Képet csatolok kommentben.



2022. dec. 27. 09:58
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, megpróbálom! :)
2022. dec. 27. 13:29
 22/25 anonim ***** válasza:
67%
Jól van ez szerelve,a levegő mindenképp felfelé megy a légtelenitő felé.
2022. dec. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
66%

Ah latom mar, fent is egy legtelenito van. Azelott van a csap. Hat ez a szaki aztan tenyleg biztosra ment am. Erteni nem ertett hozza az tuti. Otvarul nez ki es folosen kellett kifizetni egy valag anyagot.


Ma engedtem le a rendszert mert alrebb tettem egy radiatort meg bevittem a falba a csovet. Visszakapcsoltam es mindenhol ment szepen a legtelenites azonnal. Nem kell egy korbe 3 legtelenito szelep. Nem csak folosleges hanem ocsmany is. Nalunk is ilyen volt a 30 eves rendszer. A bejovo agon egy t idom es abbol jott ki a legtelenito. Csodas volt.


Nah mind1 kerdezo, van haladas?

2022. dec. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Pont eszembe jutott, hogy megkérdezem, sikerült?
2022. dec. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Felhívod a vállalkozót hogy nem jó amit csináltak. Egyszer már fizettél és nem jó. Ha a cső is hideg más baj van . Az alsó cső is hideg? Ha meleg fordítva van bekötve
2022. dec. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!