Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Az akciós 24db-os wc papír...

Az akciós 24db-os wc papír normális, hogy már 5200 ft körül van?

Figyelt kérdés

2022. dec. 27. 22:21
1 2 3 4
 11/37 anonim válasza:
81%

#10

Nem sül le a bőr a képedről, mikor 12 év és 2/3 után másra mutogatsz? Illene végre valamit beismerni, bár ti túlságosan szar alakok vagytok hozzá...

2022. dec. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
83%
11-es teljesen igazad van. Ezek semmit sem ismernek be, minden a 12 évvel ezelőtt lévő Gyurcsány meg Brüsszel hibája. Csak a másra mutogatást tudják.
2022. dec. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
11%

#11 Van pofád a FIDESZ-t és a miniszterelnök urat vádolni ilyenekkel amikor 12 éven át bizonyítják alkalmasságukat? Nem fogom elkezdeni sorolni mennyi jó dolgot tettek mert már 2023 lenne mire befejezném a sort, helyette annyit mondok, hogy KÉTHARMAD.


Inkább sepregessetek a saját házatok táján mert van mit. Fletó nyíltan a saját népe ellen fordult. Képesek vagytok neki megbocsátani? Szememben az ilyen emberek egy senkik.

2022. dec. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
100%
Vegyük észre, hogy HungaroBoller csak trollkodik.
2022. dec. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
84%
Volt Fideszesként kérdezem, hogy most miben bizonyítják az alkalmasságukat?? A 44%-os élelmiszerinflációval, és a 26 éves csúcsra emelkedett inflációval? És ne gyere azzal, hogy a szankciók miatt, mert azt ŐK is megszavazták önként és dalolva, hiába papolnak minden nap ellene. Engem igen is zavar, hogy a pofámba hazudtak, és április óta mindent elb.sztak, amit csak lehetett. Téged nem?
2022. dec. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
86%
#14 Nagyon remélem, hogy csak trollkodik.
2022. dec. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
87%

#13

Én csak azt nem értem, hogy valaki elmondja, hogy rosszul kormányoztak és kiderül, az - jogosan - le lesz váltva, ezzel egyetértek.


...más meg nem mondja, hogy rosszul kormányoznak, csak csendben teszi - psszt. van róla -, az meg maradhat kormányon.


Normális az az ország, ahol ez így működik?


Az megvan, hogy éppen az elmúlt 12 év alatt lapátolták a pénzt Magyarországra, csak valamiért nem fejlődött túl sokat, ellenben folyamatosan zárkózik be az ország?


Ez normális?


Persze igaz, hogy Gyurcsány árnyéka nélkül az ellenzék is jobban meg tudná szorongatni a kormánypártot, neki is nagyon sokat "köszönhet" az ország... de akkor sem értem, miért nem veszi észre az ország azt, ami a szeme előtt folyik.

2022. dec. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim válasza:
87%

#13:

Hol írtam én ilyet, hogy megbocsátok Fletónak? Amúgy kit érdekel Fletó, és hogy jön ide? A Fidesz 2010 óta kormányoz 2/3-dal, gyakorlatilag az ellenzék 12 éve csak dísznek van a parlamentben, semmi beleszólásuk nincs a dolgokba. Akkor mégis ki tehet a mostani szar helyzetről? Tudom, ha nyelveteket tépik ki, sem ismertek be semmit.

A Fidesz pedig semmilyen alkalmasságot nem bizonyított. A hatalmának két oka van, az okai egyszerűbbek, mint gondolnád: Az ellenzék egy alkalmatlan, életképtelen csűrhe, tehát nincs alternatíva, a másik a Fidesz zseniálisan, nagyon hatásosan működő propagandabutítása.

2022. dec. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
13%

#14 Ezen mindig jót mosolygok amikor rájönnek a libsik, hogy egy tájékozott emberbe kötnek bele.


Ilyenkor jön az, hogy "trollkodik". Amikor ezt írjátok az azt jelenti, hogy nincs érvetek az igazam ellen.


#17 Muszáj volt megmondaniuk hisz lebuktak! Ha nem buknak le sose mondták volna meg.

Orbán Viktor úrnak nincs mit bevallania mert nem kormányoz rosszul és nem is lop. Ez csak a ti fejetekben létezik.

2022. dec. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
25%

#18 "Az ellenzék egy alkalmatlan életképtelen csürhe"


Tökéletesen igazad van.

2022. dec. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!