Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen illatosítót használtok...

Milyen illatosítót használtok otthon? Melyik vált be nektek a legjobban?

Figyelt kérdés
2023. jan. 19. 12:16
 1/4 anonim ***** válasza:
33%
Mi pl. fürdünk.
2023. jan. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%
Én az időnként egyet szisszenő illatosítót szeretem. Nem szeretem itthon a mű illatokat, így az állandóan szaglókat nem bírom elviselni. Viszont van egy macskánk, a fürdőben van az alom és ott mondjuk nekem kellemes a szisszenős. Abból sem bírom a tömény wc szagosító szagúakat. Az Aldiban szoktam venni bele ilyen patron szerűséget, 2 db van összecsomagolva, az kellemesen lágy illatú nekem.
2023. jan. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
64%
Mi szellőztetünk
2023. jan. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
46%

Úgy érzed valamiért, hogy más módon nincs lehetőséged elegendő rákkeltő vegyi anyagot belélegezni?

Én is nagyon lebeszélnélek az ilyen baromságokról. Nem szabad bedőlni a reklámoknak.

Már csak azért se, mert az ember orra percek alatt hozzászokik mindenhez, és már nem érzed, csak ha extrém töménységben használod, egyre nagyobb adagokban. Vagyis, az adott vegyszereknek onnantól már semmi hasznuk nincs, csak veszélyük.

Biztos találkoztál már olyan nőkkel, akiknek a szagát szó szerint 3-4 méterről lehetett érezni. Na, ők sincsenek ennek tudatában, mert egy perc után már nem érzik a saját szagukat. De az összes többi ember érzi, és igencsak lenézi őket.

2023. jan. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!