Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan készítsem el magamnak?

Hogyan készítsem el magamnak?

Figyelt kérdés

Néztem interneten ötleteket, de nem találtam olyat, ami igazán nekem kellene.

Házilag akarnék illatosítót csinálni! Viszont úgy szeretném elkészíteni, hogy a parfümöm érezzem valamilyen szinten a szobámban. Ha befújok parfümmel valamilyen szinten oké, de olyan valamit szeretnék készíteni, ami akár egy hétig is árasztja magából a nem tömény, parfüm illatot.


A válaszokat előre is köszönöm! :)



2018. júl. 22. 13:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt elárulod, miért akarod házilag? Az automata légfrissítők pont ezt tudják.
2018. júl. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha folyamatosan a légtérben van egy illat, veled együtt, akkor az orrod hozzászokik, és egész nagy töménységet kell használnod, hogy egy kicsit is érezd. (Ha valaki bejön a szobádba, az meg esik össze az erős szagtól. Vagy te, amikor hazaérsz.)

Szerintem nem túl jó ötlet nagy mennyiségű vegyi anyag belégzése. Semmivel sem veszélytelenebb a légfrissítő vagy a parfüm, mint bármelyik növényvédőszer, amik ellen úgy odavannak sokan.

Ha olyan büdös van, akkor ennek az okát szüntesd meg. Szellőztess, fürödj, a büdös dolgokat hajíts ki.

2018. júl. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az automata légfrissítők illata közel sincs egy parfüméhez. (szerintem)


Nincsen büdös, egyszerűen csak szeretném, hogy kis mértékben a megszokott parfümöm érződjön, de ne fulladásig természetesen.

2018. júl. 29. 23:30
 4/4 anonim ***** válasza:
79%
ezzel tényleg csak az a baj, hogy hozzászoksz az illathoz, aztán már nem is érzed.
2018. aug. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!