Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Zsákutca forgalmi akadály...

Zsákutca forgalmi akadály miatt hová fordulhatok?

Figyelt kérdés

Vettünk egy telket ami a zsákutca legvégén van,és egyszerre csak egy darab autó fér el rajta tehát ha jön szembe valaki akkor vissza kell tolatni


Arra mentünk oda hogy az egyik telek tulajdonosa az autójával az út közepén áll, és én addig a telkemre nem tudok bemenni amíg ő kipakol az autójából , és visszatolat az utca elejére ahol parkolni szokott ,mert nincs kocsibeállója .Nekem addig az utca elején kell állnom , mert ő kézben nem tudja odaáig elvinni a dolgait.Beszéltünk vele azt mondta ezt már évek óta így szokta és eddig még ez senkit nem zavart nem is óhajt ezen változtatni, és rendszeresen ezt fogja tenni mi meg várjuk ott akár fél órát vagy többet is.Persze hogy nem zavart eddig senkit, mert eddig csak üres telkek voltak ott.Megteheti ezt vagy ha nem akkor kihez tartozik a dolog?


2023. márc. 5. 11:30
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Amúgy nekünk sem volt kapubeállónk az első dolgunk az volt hogy csináltunk egyet pont azért hogy ne zavarjuk másokat, mivel nagyon szűk a hely
2023. márc. 5. 11:39
 2/22 anonim ***** válasza:
70%
Beszélsz valamelyik közeli traktorossal, hogy a legközelebbi "kipakolok mán, osztán maga megvárja, kedves szomszéd" buli idején érkezzen hozzátok egy jó nagy ekével szántani és centizzen az autó mellett vagy egy órán át. Rá fog jönni a kedves szomszéd, hogy mit nem csinál jól.
2023. márc. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Andizsuzsi ***** válasza:
90%
Bemész és leparkolsz mögé. Amikor majd nem tud kimenni, elgondolkodik.
2023. márc. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
24%

amikor megvettétek, nagyon jól tudtátok, hogy milyen a közlekedés.


Ne keménykedj, mert az a fél óra igen kevés ahhozz, hogy béke legyen.

Amúgy nincs igazad, a faszi kipakol, és kiáll az utcából. Nem tudhatja, hogy ti mikor jöttök.


Ha keménykedsz, elbukod. ..csak a harag marad..

2023. márc. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
13%

nevetséges vagy kérdező...


1 átlagos ember heti 1-2x megy bevásárolni, szóval ha nagyon balszerencsés vagy akkor is 2-3 hónapban egyszer, kétszer ha ez megtörténik.. ha 90 nap alatt fél-egy óra ennyire zavar téged akkor sajnálom a veled együtt élő embereket xd egyébként meg nehogy már elvárd a másik embertől hogy az utca végén pakoljon ki és a sok dolgot a házáig vigye, ha ennyire zavar az a "fél óra" akkor az utca végén parkolj és sétálj be a telkedre majd x idő után mikor lesz időd parkolj be és kész! de ezen fentakadni nevetséges... milyen szellemi szinten lehet a kedves kérdező? kívánom hogy ez a dolog legyen a legnagyobb problémád az életedben :)

2023. márc. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
4 es honnan tudtam volna? Ki gondolja előre hogy az út közepén megáll ajd valaki mikor ezt a kressz is tiltja? Azt se tudtam hogy van e autója mert amikor megnéztük nem volt ott senki
2023. márc. 5. 12:47
 7/22 anonim ***** válasza:
26%

#5 vagyok


amúgy ha ennyire zavar téged lehet kikéne szállnod a kocsiból és jó szomszédként segíteni neki, akkor TE IS és Ő IS haamrabb végez... de hát ehhez is ész kéne és kedvesség ugye bár...

2023. márc. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
5 ös ! Ők mindennap mennek 3x is! azóta mióta átvettük a kulcsot ez naponta többször előfordul , én kedves voltam vele kérdeztem nem lehetne valami kompomisszumot kötni, mert lenne rá technikai lehetősége, de ő kezdett kiabálni azonnak
2023. márc. 5. 12:54
 9/22 A kérdező kommentje:
5 ös még egy gond hogy nem tudok besétálni sem mert annyira szűk az út
2023. márc. 5. 12:57
 10/22 anonim ***** válasza:
20%

#8


ha naponta 3x mennek vásérolni annyi dolgot hogy fél óráig tart bevinni akkor mészáros lőrinc mellé költöztél... egy ilyen bevásárlás 30 ezer forint környékén (ha nem drágábban) jön ki, tehát 90-100 ezret költenek el naponta a szomszédaid szerinted... ez itt sántít, vagy hazudsz vagy nagyon nem vagy képben...

2023. márc. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!