Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen (márkájú) ágynemű...

Milyen (márkájú) ágynemű garnitúrát ajánlanátok, ha fontos, hogy pl a párna viszonylag tartsa magát?

Figyelt kérdés

A minap láttam, hogy vannak akciók a dormeo.hu-n, de kicsit szkeptikus vagyok vele, mivel a topshop-ból ismerem mint sokan mások, az meg valljuk be nem a legbizalomgerjesztőbb hely. Mégis sokan mondják, hogy jó.


Vagy a napokban még a Naturtex-et fedeztem fel, hasonló árak vannak kb. mint amennyi egy Dormeo.


Dormeo-ból most konkrétan filózok a Begonia paplan-párna szetten.


Illetve jobban preferálnám a 200-as hossz helyett a 220-at, de azért ez ritkább.


Olvastam, hogy a töltet milyensége sem mindegy, de többnyire az árak miatt valószínűleg marad valami poliészter. Pl ilyen szempontból szimpatikus a Dormeo Wellsleep-je, csak a hossza miatt is vacilálok.



Most egyébként egy Lidl-s van, max 2 éve ha megvan, de nem folyamatosan azt használtuk, a párna viszont, hát hagyjuk is. Mindenhol van csak ott nincs ahol kéne, akárhogy rázom fel mondhatni mit sem ér.


Kinek mik a tapasztalatai, tudnátok valami tippet, véleményt adni?

Kinek mi vált be, esetleg milyen márkát ajánl, ha lehet így mondani, akár konkrét linkkel.


Árban azért többet nem adnék már tényleg 20-25 ezernél egy paplan-párna szettért, ha esetleg ide be lehet valami jót lőni.



2023. márc. 21. 07:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Billerbeck
2023. márc. 21. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!