Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Cinkota (Budapest) milyen...

Cinkota (Budapest) milyen környék manapság?

Figyelt kérdés

Lenne lehetőségem arra egy jó albérletre, viszont vidékről költöznék fel és nincs semmilyen helyismeretem. Azt a google maps alapján láttam, hogy nagyon kint van, de ha jó környék, ez nem feltétlenül baj. Próbáltam itt is keresni róla kérdést, de 2009-es amit találtam, azóta meg sok víz lefolyt a Dunán.


Nem kifejezetten az olyan válaszok érdekelnének, hogy "kint van a picsben", mert azt én is látom. :D De azon kívül bármilyen észrevételt, tapasztalatot nagyon szívesen fogadnék. Pl közbiztonság, heti bevásárlás, stb.


2023. ápr. 1. 19:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Kocsi vagy bkv ? Mindkettő nagyon zsúfolt csúcsidőben. Vásárlás szemszögéből nem valami jó nincs ott kb se spar se lidl se semmi gyalog távra de nem messze van az Auchan. Közbiztonság nem rossz de egyre jobban zülik le főleg kifele Kistarcsa felé. Közlekedés bkv val onnan akkor jó ha gyalogtávra van a hévmegálló.
2023. ápr. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!