Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A közvetlen szomszéd kb.25...

A közvetlen szomszéd kb.25 gyöngytyúkja teljesen kikészít az állandó rikácsolásával. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Tényleg folyamatos az ugatásuk, reggeltől estig. Egyszerűen nem lehet egy nyugodt percet el lenni a kertben tőlük. Már az agyamra megy!!!
2010. okt. 8. 00:17
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Most úgyis tél jön, becsukod az ablakokat. És közöld vele, hogy tavaszra, mire nyitott ajtó-ablaknál kell élni, már nem szeretnéd őket hallgatni (vágja le őket és tegye a mélyhűtőbe).
2010. okt. 8. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%

Keürletileg rendelet határozza meg hogy hol és hogyan és mennyi háziállatot lehet tartani, javaslom keress utána. De azt ne képzeld már kedves első, hogy majd valaki más úri kedvéért-kényéért levágja a saját tyúkjait.

De tény, 25 tyúk elég sok és hangos.

2010. okt. 8. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
33%
Pedig én azt képzeltem...
2010. okt. 8. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
43%

Add el a házad és vegyél magadnak egy tanyát valahol a puszta közepén! Ott nincs szomszéd, nincsenek káráló tyúkok, azt csinálsz, amit akarsz, a kutya sem fog zavarni! :-D


(Vigyázz, mert a Nap besüt majd az ablakodon, sőt néhány madár is arra fog szállni, de őket majd lövöldözd le!)

2010. okt. 8. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Semmit. Azok rikácsolnak. Tudom, nekünk is volt sok.

Ha más kárt nem tesznek és rendeletbe nem ütközik a tartásuk, legfeljebb megkérheted a tulajt, hogy tegye máshova a tyúkudvart.


Viszont jó hír: patkányotok tuti nem lesz, az nem bírja a gyöngyik hangját.

2010. okt. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem meg pont a szomszédnak kellene tanyára költözni, ha 25 tyúkot tart! Egyébként tényleg nézz utána az önkormányzatnál, mert meg van határozva, hogy mennyit tarthat.

A szomszéd nálunk birkákat tartott. A megengedettnek kb. 4 szeresét. NEm is etette őket rendesen, azok meg szerencsétlenek bégettek egésznap az éhségtől, meg ugye a szag, mert takarítva sem voltak rendesen. Az egyik szomszéd nem bírta, és feljelentette a pasit. Az önkormányzat meg kötelezte,hogy tartson kettőt, mert annyit lehet, a többivel csináljon valamit. Hozzáteszem, a pasi nem is lakik ott, tehát elhiszem,hogy őt nem zavarja. Még kettővel el voltunk, azok nem voltak annyira hangosak, de amikor 8 nyomta egyszerre, az már dühítő. Pláne a szomszéd 3 hónapos babájának!

Aki több állatot akar tartani, az költözzön ki tanyára. Ott kell gazdálkodni, nem a városban!

2010. okt. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sajnos ha a szomszéd nem változtat a helyzeten, csak az önkormányzat marad, ott próbálj meg segitséget kérni.

Tudom, hogy nem segit, de cserélj a 3.16-ossal, ő biztosan boldogan hallgatja majd egész nap a rikácsolást!

2010. okt. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!