Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ez normális működés egy...

Ez normális működés egy kerámialapnál?

Figyelt kérdés

Tudom elég hülyének tűnik a kérdés, de most vettem és még soha sem használtam. Ismerőseimnek senkinek sincsen.

Most főztem vele először és megfőtt az étel, de az normális, hogy ugye pirossá válik amikor bekapcsolom és főzés alatt ciklikusan világít (kb. 20 mp-ig piros, utána elalszik és újra piros a főzési idő alatt)a piros szín a főzőlapon? Nem kellene annak egyfolytában "égnie"? Felforrt a víz, a tészta megfőtt, ezzel kapcsolatban nem ír semmit a használatija.


Mindegyik főzőzónánál ez a helyzet.

Kerámialap: Zanussi zvt 65x


Köszönöm a válaszokat.


2010. okt. 8. 15:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Normális.
2010. okt. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amire állítod azt a hőt tarja , nem melegszik túl ( ha eléri a kivánt hőfokot kikapcsol , ha "lehül" , újra bekapcsol ).
2010. okt. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Persze hogy normális. Gondolj bele, hogy a radiátor se egyfolytában működik. Ha mondjuk 3-asra tekered, tegyük fel, hogy az 18 fok, akkor kapcsol csak be, ha a hőmérséklet ez alá csökken. A kerámialapos is ugyanezen elven működik. Csak te látod úgy, hogy akkor esetleg nem melegít, de a lap az ugyanúgy forró az edény alatt.

Amúgy én imádom az enyémet! Soha többet nem vennék gáztűzhelyet, szerintem jó választás volt.

2010. okt. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!