Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Lépcső korlátra szeretnék...

Lépcső korlátra szeretnék valamilyen hálót felszerleni, hogy a gyerek ne essen ki a lécek között, milyet keressek ami viszonylag olcsó is?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 21. 21:09
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Kültéri vagy beltéri?
2023. ápr. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Gazdaboltban lehet kapni vakondhálót, szerintem nem túl drága, nem is néz ki olyan rosszul, és könnyű rögzíteni is :)


[link]

2023. ápr. 22. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Salx Narval ***** válasza:
100%
Egy ilyen korú kisgyereknél a lépcsőn fel-le járkálás is veszélyes lehet én erre az időszakra a lépcső fel és lejáratát is biztosítanám pl egy ideiglenes kisajtó felszerelésével, persze ettől még egy háló kifeszítése is indokolt lehet. Én úgy voltam vele anno ha nem tud egyedül fel és lejönni akkor háló sem kell.
2023. ápr. 22. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, beltérre kell amúgy.

A vakondhálót megnézem majd, de találkoztam már vele, elég élesnek tűnik.

Nem tud még mászni sem, lesz ajtó alul felül, viszont a korlátot úgy csináltam meg, hogy a mennyezetig felér, plusz az ágy is ide van beépítve fent, annak is a korlát az oldala.. az a legnagyobb félelmem, hogy majd onnan esik le.

2023. ápr. 22. 10:11
 5/8 anonim ***** válasza:
2023. ápr. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Korlát az van, háló kell.

[link]

[link]


Jobb oldalt van az ágy.

2023. ápr. 22. 10:49
 7/8 anonim ***** válasza:
Hülyén hangozhat, de macskaháló.
2023. ápr. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Salx Narval ***** válasza:
Nekem is macska,v madárháló jutott eszembe de ahogy nézegettem a képet szerintem elég sűrűn vannak a lécek, ezen nem fér át egy kisgyerek max beszorulhat a buksija és ennek van is realitása kiindulva az én gyerekemből. Amúgy ügyes vagy, szép lesz ez a kis hely.
2023. ápr. 23. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!