Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ha felhívtam egy hirdetést...

Ha felhívtam egy hirdetést hogy lomtalanítást vállal, az normális hogy eljött megnézni és 25 ezret akar kérni, hogy levigyen pár dolgot a 3.emeletről?

Figyelt kérdés

Működő mosógép, működő régi tipusú tv, mikro, egy könnyebb akasztos gyerekszekrény

Árat nem mond telefonba kijött csak megnézni.



2023. máj. 18. 17:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
Miért ne lenne normális...?
2023. máj. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
25%
Nézzük a másik oldalról. Aki működő háztartási készüléket nem eladni akar, nem ajándékozza oda az elvitelért cserébe bárkinek, hanem fizetni akar mindezért, az nyilvánvalóan olyan gazdag, hogy felveti a pénz, akkor miért ne kérjen el a levitelért csekélyke összeget ?
2023. máj. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

1. Telefonba nem mond árakat saccra se

2. Honnan tudjam nem e lakásomban nézett csak szét..

3. Egy rakat idopont egyeztetés volt, hogyan érnek rá az emberek meg hogyan mikor tud teheratot intézni, erre idejön hogy csak nézni jött, sehol egy másik ember meg teherautó. Azt hittem feljönnek minimum hárman pakolni, erre ideállít egy sacc 160 centis ember egyedül, hogy csak nézelödik.

4. Haverok ismik(akik nincsenek) meg ingyen levinnék a kukához(oda szoktak jönni lomtalanitáskor, mindenkinek lent vannak a bútorai is, hűtők stb, tehát ha csak a ház mögötti kukához viszik az is jó, és ezért 25 ezer?

5. Ha leadná erre szakosodott helyeken(méh vagy ilyenek), akkor meg pénzt is kapna érte, még neki kéne fizetnie nekem.

2023. máj. 18. 18:05
 4/14 anonim ***** válasza:
32%
Ez felmérte a terepet , lomtalanitas hagyaték fémvásárló mind dzsipperró .
2023. máj. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
58%
Ez nem így működik kislányom. Vagy eljössz a szemetemért, mondjuk havonta? olcsón megszámítom, mindössze 10 ezret kell fizetned érte.
2023. máj. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

#4 Mit jelent hogy felmérte a terepet? Várhatom, hogy majd amikor dolgozom be is törnek?


#5 Ezek ilyen méhbe vagy hova leadható dolgok ahol beveszik pénzért.


Vagy elég lenne lecipelni a kukáig

2023. máj. 18. 18:13
 7/14 anonim ***** válasza:
75%

Soha, ismetlem soha nem hivunk se kit lomtalanitani. Mind zsigany. Ha nem lopni megy, akkor elteszi a penzt, elviszi a cuccodat, es az erdo szelen kidobja. Kornyeken jartak ugy, hogy igy lomtalanitottak. Igy kidobtak olyan cuccokat amilben ott volt a tulaj neve is. Megtalalta valaki es ment is ki nyilvanos csoportba. Lehetett magyarazkodni.


Peszen evente van lomtalanitas. Inhyen. Videken a legtobb helyen hazhozmeno lomtalanitas van evente 2x amikor te kered. Ingyen.

2023. máj. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
70%

"leadható dolgok ahol beveszik pénzért."


De akkor miért nem adod le te??? :D


"Vagy elég lenne lecipelni a kukáig"


Szóval ők szerinted kijönnek ingyen, benzinpénzt nem ismerve, hogy aztán levigyék a te szemetedet a kukáig? Nem is értem hogy gondolod ezt...


"Honnan tudjam nem e lakásomban nézett csak szét.."


Miért hívtad fel egyáltalán a számot, ha ennyire bizalmatlan vagy másokkal szemben?


"sehol egy másik ember meg teherautó."


Ja, mert azok is csak úgy kinőnek a földből, nem kell kifizetni az élőmunkát meg a teherautó bérlését + az üzemanyag költséget sem.


"mind dzsipperró"


Azok.


Egyébként kérdező, szerintem jobban jársz, ha Facebook Marketplacen meghirdeted ingyen elvihetőként. Hidd el, el fogják vinni, csak tedd hozzá, hogy egyben vihető el, mert akkor a tényleges hulladék amiért semmit nem adnak sehol rád marad. Azért amiket kidobásra szánsz, érdemes a bejárattól legközelebbi szoba egyik sarkában összegyűjteni, hogy ne járják (és bámészkodják) körbe a lakást.

2023. máj. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

-Ő se volt teljesen magyar

-Nem kéne egy erdőt sem keresni ott a kuka.

-most akkor mire számítsak így?

Meg mit csináljak, erkélyen nem dobhatom le.

2023. máj. 18. 18:23
 10/14 anonim ***** válasza:
57%
Felemeled a segged a székből, és leviszed.
2023. máj. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!