Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ha felhívtam egy hirdetést...

Ha felhívtam egy hirdetést hogy lomtalanítást vállal, az normális hogy eljött megnézni és 25 ezret akar kérni, hogy levigyen pár dolgot a 3.emeletről?

Figyelt kérdés

Működő mosógép, működő régi tipusú tv, mikro, egy könnyebb akasztos gyerekszekrény

Árat nem mond telefonba kijött csak megnézni.



2023. máj. 18. 17:39
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

#8

Nem adhatom le, mert én nem tudom elszállitani, lecipelni sem, utánfutóm sincs

A benzin meg olyan hogy szerintem fagyizni is mennek kocsival, és nem 100 km-ről jöttek hanem a szomszéd utcából szinte

Miert kéne vakon bízni amikor idegeneket engedünk be?

Már hirdettem ingyen elvihetőként is, kb az egész környék tudja már, mégsem jönnek érte.

Előhoztam mindent az előszobáig, előszobát leste nagyon.

2023. máj. 18. 18:27
 12/14 anonim ***** válasza:
55%

"Nem adhatom le, mert én nem tudom elszállitani, lecipelni sem, utánfutóm sincs"


Most pofáztad, hogy csak a kukáig kell vinni, mert az is jó.

2023. máj. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

A kérdés az volt miért nem adod le? A méh nem a kukánál van!

A leadáshoz el kell szállítani!

2023. máj. 18. 18:31
 14/14 anonim ***** válasza:
77%
Én a helyedben nem lomtalanítót hívnék, hanem valami karitasz csoportot, vöröskeresztet. Gondolom nem a világ végén laksz egy kisfalu egyetlen emeletes házában. Gyerekszekrény, mosógép, mikro. Rengeteg család összetenné a két kezét, csak náluk is az a baj, hogy nem tudnak érte menni,de ha találsz szervezetet ők szerintem érte mennének.
2023. máj. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!