Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kerültél már olyan kellemetlen...

Kerültél már olyan kellemetlen helyzetbe hogy az utcán kellett aludnod?

Figyelt kérdés
2023. máj. 21. 12:40
 1/7 L.. István ***** válasza:
100%
Voltam jópárszor ilyen helyzetben de nem véletlenül kerültem bele. Sokszor volt, hogy egy-egy koncertet ott kellett volna hagynom, hogy elérjem az utolsó vonatot, de inkább aludtam valami padon. Már amennyire azt alvásnak lehet nevezni.
2023. máj. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2023. máj. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Fiatal koromban sokszor pont úgy mint az első válaszoló.
2023. máj. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Volt, hogy a buli, koncert stb véget ért éjjel 2-3 felé, és az első busz csak reggel 6 felé indult, amivel haza tudtam menni. De nem, nem aludtak az utcán, hanem elvoltam valahogy arra a pár órára.
2023. máj. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fiatalkoromban igen,a fentebb említett okok miatt.De volt hogy inkább haza gyalogoltam(20km)igaz akkor volt bennem ez+az
2023. máj. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellett, csak kb. 30 órája ébren voltam és 40 perc múlva jött a vonatom, így elaludtam egy padon. Kb. másfél óra múlva ébredtem fel.
2023. máj. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha nem is az utcán, de az autóban kétszer.

Egyszer egy spanyol kisvárosban foglaltam szállást booking.com-on keresztül. Nem igazán figyeltem az értékelésekre, csak arra, hogy közeli és olcsó legyen. A szállás zárva volt. Így az autóban aludtam helyette. Csak egy éjszakáról volt szó. Másnap már mentem tovább.

Egy másik esetben az airbnb-s lakásba nem sikerült bejutni. A tulaj a kucsot ottagyta, de egy másik lakó megtalálta és eltette, mert nem tudta, miért van ott. Később tisztáztuk a dolgot és később laktam ugyanabban a lakásban.

2023. máj. 22. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!