Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kellemetlen helyzetbe kerültem...

Kellemetlen helyzetbe kerültem állásinterjú kapcsán, mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Értékesítő álláshirdetésre jelentkeztem, Csongrád-Csanád megyében kellene végezni a munkát. Behívtak interjúra, ami Budaörsön lenne. Szégyen, nem szégyen, tömegközlekedéssel való oda-és visszajutás számomra anyagilag nem megengedhető, részletekről nem szeretnék írni. Nincs jogosítványom, és nincs olyan ismerősöm, akitől szívességet tudnék kérni, hogy elvigyen. Egyszóval nem tudom megoldani, hogy eljussak oda. Írásban kérik tőlem a jóváhagyást, két időpontot ajánlottak fel. Mit tegyek, leírjam az igazat?

2022. jún. 20. 18:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%
Igen írd le, hátrányod nem származik belőle
2022. jún. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%

Igen, írd le, hogy nem szeretnél ennyi pénzt kiadni egy állásinterjúra és egy teljes napot erre rászánni és javasold, hogy tartsátok meg skypeon, zoomon, anyámkínja videochaten.


Az a cég, ami azt várja, hogy 2*230 km-t utazz egy szaros elsőkörös, értékesítő állás interjújára, oda nem megyünk dolgozni.


Ha diplomatikus akarsz lenni, akkor úgy kezded, hogy úgy tűnik elírás történt, mivel te nem egy budaörsi állásra jelentkeztél

2022. jún. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
32%
Amúgy meg, kocsival is laza 15000 forint, gondolom tömegközlekedéssel 20k és 5x át kell szállni
2022. jún. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
Lehet ez valami hr teszt, hogyan oldod meg a kellemetlen szituációkat
2022. jún. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
24%
Tudtad hogy olyan messze vannak, akkor minek jelentkeztél oda álláshirdetésre???
2022. jún. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%
5, olvasni tudsz? Nem oda jelentkezett
2022. jún. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%

Ha nem tudod megoldani sehogyan se anyagi okok miatt, igy nem tudsz tenni semmit, bukott az egész.

Ők sem tudnak mit tenni, de egy próbát megér, hátha küldenek valakit Csongrád-Csanádra.

Próbáld meg, még ha kellemetlen is, mond el nekik az igazat.

2022. jún. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
94%

Kérdezd meg előbb, hogy online interjú megoldható-e.

De nem is ertem, hogy várják el, hogy 400 km-t utazgass odavissza. Ez összesen legalább 5-6 óra tömegközlekedéssel egy fél-1 órás interjúért

2022. jún. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%

"tömegközlekedéssel való oda-és visszajutás számomra anyagilag nem megengedhető, "


Ha megengedhető lenne anyagilag, akkor sem mennék. Ne má...!

Normálisak ezek?

2022. jún. 21. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Elofordulbak olyan cegek akikbek tobb telephelyuk van ahol lehet dolgozni de a hr egy kozponti helyen lakik. Ilyenkor siman lehet a fenti eset.


Szerintem merlegelni kell, hogy mennyire kell a melo es mennyire biztos az a pozicio. Ha nagyon kell a munka es biztosabb, akkor erdemes megoldani. Ha nem tuti, akkor nyilvan nem eri meg a befektetes.

2022. jún. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!