Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Végzel otthon internetes...

Végzel otthon internetes bedolgozói munkát?

Figyelt kérdés
Ha igen,milyet és hol találtál rá?
2010. okt. 11. 00:07
 1/5 anonim válasza:

Kedves kérdező!


Sajnos ilyen munkából jól fizetőt és becsületeset elég nehéz találni, ha nincs szakirányú végzettséged, de, amit ajánlani tudok, hogy:


-ne dőlj be a nem személyre szabott hirdetéseknek, én egy olyannal találkoztam, ahogy információ csomagot kaptam pár ezerért amit tovább kellett volna eladni

ezzel csak az volt a baj, hogy az infókat pár perc googleval össze lehetett szedni, nem lett volna szívem kicseszni másokkal, ahogy velem tették:D


Ahol érdemes keresni:


PHP programozás, azt gyakran lehet távmunkába, ha nem ismered tanfolyamon fél éve alatt megtanulod pár év alatt begyakorlod:D én már gyakorlom:D persze ha szorgalmas vagy gyorsan megy:D


Újságok, hirdetésszervező cégek

- bulifotózás

- plakát készítés grafikus programmal


nem fizess azért sehol előre hogy dolgozhass:D


biztos találsz valami jót, csak kitartás és mindenhova küld az életrajzod mint a güzü:D


sok sikert:D

2010. okt. 11. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem én dolgozom!!!!!!
2010. okt. 11. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én szabadúszó tördelőszerkesztői munkákat végzek itthon. Tök jó, mert papucsban, köntösben a gép elé ülök, de a rossz az, hogy kevés a jó megbízatás.

Hogy honnan szereztem? Régen volt egy kiadó és nyomda vállalkozásunk, ami sajnos tönkrement, de némi kapcsolat megmaradt a régi partnerekkel.

A testvérem meg a régi cég könyvelőjének dolgozik be otthonról, de csak négyórás állásban. Van könyvelői végzettsége és online-ban nyomják.

2010. okt. 11. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én titkárnő vagyok. Ugyan nem tisztán internetes munka, mert néha be kell mennem ezért-azért, de jórészt itthonról dolgozom.

Amikor beadtam a jelentkezést, még nem tudtam, hogy van ilyen lehetőség is.

2010. okt. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat!

Kedves második hozzászóló!A bedolgozás is munka!Én betegségem illetve két kis gyermekem miatt nem tehetem meg,hogy 10-12 órában eljárjak itthonról dolgozni,sajnos.Ez nem azt jelenti,hogy nem akarok dolgozni.Örülök neki,hogy neked van rendes munkahelyed,de nem kell azon embertársainkba rúgni,akinek nem marad más lehetősége,mint a világháló.

Örülök,hogy van olyan,aki talált valós munkát.Sajnos én még egyetlen olyan lehetőséggel sem futottam össze,ami valós munkát ajánlana.Mind átverés,pénzlehúzás.Sajnos!

Aki keres,az talál,remélem előbb,mint utóbb!

2010. okt. 11. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!