Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hangos a klímánk az alsó...

Hangos a klímánk az alsó szomszéd szerint, mit tud tenni ellenünk?

Figyelt kérdés
Eddig is ment a klíma, de valahogy most kezdte el zavarni, nappal 13 órakor, feljött, hogy nagyon hangos, kapcsoljuk ki. Párom azt mondta, nem fogjuk, mert a megengedett zajszint alatt van. Erre elkezdett alulról őrült módon dörömbölni.. Mi tévők legyünk?

2023. jún. 10. 13:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
39%
Semmit. Költözzön el, ha valami nem tetszik neki.
2023. jún. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%

b meg, mondjuk átmész hozzá és meghallgatod tényleg hangos-e.

Aztán kiírsz egy kérdést, hogy hogy legyen halkabb

b meg

2023. jún. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
76%
Engem is zavarna , gondolj bele te mit szólnál ha egész nap zúgást kéne hallgatnod? Vegyél rezgés csillapítót a klímához és meg van oldva.
2023. jún. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
Lehet, hogy a fal vezeti. Pár hideg sörrel a zsebben átlazulnék emberek módjára együtt létezni, ahogy mindig is kéne.
2023. jún. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
Nekem a saját klímám zúg hangosan, de inkább ez mint a meleg. Amúgy ez mikori eset? Mert az enyém még le van áramtalanítva tavaly ősz óta, csak akkor fogom bekapcsolni ha már nagyon meleg van. Most még kellemes levegő jön be kintről is, ha kereszthuzatot csinálok.
2023. jún. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Justinianus ***** válasza:
70%

És melyik földrészen laksz, hogy ilyenkor klíma kell?

Az egész országban nincs 23 foknál melegebb, télen ennél többre fűtenek.

2023. jún. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
95%

Mit tud tenni ellenetek?

Mondjuk elmegy a jegyzőhöz és birtokvédelmet kér.

Jó esetben kiszállnak és ...


a) megállapítják, hogy tényleg hangos és leszereltetik veletek

b) megállapítják, hogy nem hangos, de szereztetek egy ellenséget, holott a 3-as válaszoló leírta a megoldást.


Rosszabbik esetben ki sem szállnak, hanem csak hoznak egy határozatot, hogy szereljétek le, mert a klíma telepítésére is az vonatkozik, hogy nem szabad a szomszédot zavaró közelségbe helyezni. És őt bizony zavarja.

2023. jún. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
81%
"elkezdett alulról őrült módon dörömbölni." ez meg titeket zavar azért ez érdekes . klíma tud hangos lenni nyított ablaknál
2023. jún. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Jó, beszélni nem lehet vele, mert csak káromkodni tud, ergo sörözés nem megoldás. A klíma nem régi, és pár hete lett átnézetve, nem ezer éves régi hangos valaminek képzeljétek el. Tv vagy mosógép sokkal hangosabb. Én beteg vagyok, egy komoly műtét óta már nehezen bírom a meleget, és ráadásul tegnap mentő vitt el, olyan izomgyulladásom van, jól esik a hűvös, és ha lehet, miért ne használnám. Párom konyhán dolgozik, neki is jól esik a hűvös a mindennapos munka után. A szomszéd szerintem idegbeteg. Mivel egyedül maradtam itthon betegen, kikapcsoltam hogy nyugalmam legyen..
2023. jún. 10. 15:52
 10/14 mindentudó99 ***** válasza:
45%
Hát nem tudom egy klíma nem is hangos. A sajátomat se hallom
2023. jún. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!