Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit tegyek? A szomszéd jogtala...

Mit tegyek? A szomszéd jogtalanul a telkünkre épített, amiből per lett! Itt jön a baj azóta amit csak tud el művel ellenünk

Figyelt kérdés
szemetet tesz a kapunk elé. Kutya kakit és még sorolhatnám. Szóltam neki ne tegyen ilyen ocsmanysagot... De ennek lehet mondani. Nem akarok vitát haragot. Mit tegyek hogy abba hadja a bosszuskodást?
2019. márc. 29. 08:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
Ezt most komolyan kérdezed?
2019. márc. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Nekem más a mentalitásom. Én biztosan nem a gyk-ra írnék ki kérdést, hanem már rég a saját kezembe vettem volna a megoldást.
2019. márc. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%

"Nem akarok vitát haragot."

Már most is az van.

Kamera és feljelentés. Ennél jobban nem fog már haragudni rátok.

2019. márc. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%

Amit szerintem a #3 mond az tökéletes.

Annyi, hogy ha védekezne, hogy már pedig ilyen nem történt én azt is megjátszanám, hogy beszámíthatatlan és jót tenne, ha otthonba menne, mert kénytelen saját magát is ellátni, valamint közveszélyes is lehet, mivel nem tudatában cselekszik. Ha idősebb akkor simán lehet erre is hivatkozni.

2019. márc. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A harag már a perrel megkezdődött. SZóval az már mindegy.

Amit a kapud előtt hagy, kend rá a kerítésére. Vagy a kapuja kilincsére. Dobáld be a kertjébe, meg még ezer dolog lehet, amivel viszonozhatod a kedvességét.


De hosszútávon lehet a költözés a megoldás. Attól függ, mennyire elszánt, és kitartó a szomszéd.

2019. márc. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
40%

Nem biztos, hogy érdemes felvenni velük a kesztyűt. Nyilvánvaló, hogy háborúzni szeretne. Úgy tudsz a legjobban kitolni vele, ha nem mész ebbe bele. Bosszantani szeretne, így ha mérgesen lát, nyert is.

Ha összefuttok, akkor nyájasan kedvesen üdvözölni, az esetleges ajándékait megköszönni, esetleg külön kérni, hogy valami kreatívabbat találjon már ki, mert többet várnál tőle, stb... Szóval egyszerűen nevesd ki, a kicsinyes marhaságai miatt. Hidd el, hamar abba fogja hagyni.

A kamerát főleg nem javaslom, ugyanis az alaphangon szabálysértés.

2019. márc. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
#6 nem kell igazinak lennie, elég ha úgy néz ki. csak az a fontos hogy a szomszéd lássa
2019. márc. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%

ma 10:18

A kaput figyelni nem szabálysértés a kamera, ha jól látható helyen ki van írva a kamera használata.

2019. márc. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 mindentudó99 ***** válasza:
0%
Egy álkamera is hatásos lehet. De én is azt tenném hogy nem vennék tudomást róla mit tesz. Szóvá se tenném. Előbb utóbb abbahagyja ha látja hogy eredménytelen.
2019. márc. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50%

Meséld el neki mik történnek veled :

Képzelje szomszéd, valami bunkó ősember kutyaszart rakott a házam elé. Nem is gondoltam volna, hogy léteznek ennyire primitív emberek. Többeknek mondtam az utcában, és senki sem érti, hogy hogyan lehet valaki ekkora gyökér.

A lényeg a választékos és minél megalázóbb sértőbb jelzőkön van és azon, hogy mindenkinek ez a véleménye a környéken. Nem baj ha nem igaz, hiszen egy ismeretlen emberről beszélek.

Ha felveszed a beszélgetést a telefonoddal és esetleg elszólja magát még jobb.

2019. márc. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!