Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Egy tetőtér beépítés ha én...

Egy tetőtér beépítés ha én magam csinálom akkor mennyiből jön ki kb olyan 40-50m2 a terület és erre kell építési engedély?

Figyelt kérdés
és mennyibe van egy tervrajz, egy statikus mennyiért jön ki, ha a padlás talaja agyagból meg nádból vagy miből van (ilyen salakos vagy milyen) akkor azt le lehet betonozni és építeni tetőteret?
2010. okt. 13. 20:05
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem nem lehet erre saccolni sem, ha vályog házról van szó és elég régi is akkor meg lehet egyáltalán nem építenek rá tetőteret csak ha annyira megerősítették az alsó szintet hogy kibírja ami már vetekedni fog egy új építés árával
2010. okt. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem vályogház hanem úgy van hogy ilyen nádal és fa gerendával és agyaggal van összecsinálva és rá 3 sor tégla van és ezután van a padlás...és azt nem tom hogy most ha ezt lebetonozom akkor kibirja vagy sem:(
2010. okt. 14. 00:23
 3/6 anonim ***** válasza:
ezt csak statikus tudja megmondani ha kiment megnézni de azt sejtem hogy nagyobb megerősítések kellenek az alsó szinten is hogy rá lehessen építeni
2010. okt. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Üdv!

Mi ezzel foglalkozunk,kérem írjon nekem privát levelet,mert telefonszámot/linket nem jeleníthetek meg,mert reklámnak minősül.

2010. okt. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszolónak üzenem,hogy sajna nem jeleniti meg az oldal valamiért most h privátba irhassak önnek:( de amint tudok privátba irni,irni fogok:)és köszönöm mindenkinek a válaszokat:)
2010. okt. 14. 12:13
 6/6 A kérdező kommentje:

utolsó válaszolónak:

kérem irjon nekem ön privát üzenetet mert akármit csinálok az oldalal ,nem jeleniti meg a privát üzenet írást :(

köszönöm!

2010. okt. 14. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!