Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyire jó élni Budapesten a...

Mennyire jó élni Budapesten a XIII. kerületben?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok jó kerület a XIII. kerület egy átlagos embernek, aki vidékről akar felköltözni a fővárosba albérletbe?


Milyen a közbiztonság?

Milyenek az emberek többségében?

Mennyire jó a közlekedés, infrastruktúra?

Angyalföldön/Újlipótvárosban megtalálni minden fontos szükséges üzletet,

helyet?

Sok fiatal van a kerületben?

Sok liberális beállítottságú ember van a kerületben?



2023. aug. 26. 14:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem mindegy, melyik része. A jó részei között is nagy különbségek vannak abban, hogy milyen típusú a környezet.
2023. aug. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%

Újlipót jó, angyalföld szar, főleg az újpest felőli oldal.

De van aki meg arra esküdözik, hogy újpest határával milyen jó a 13. kerület, hát nem tudom..


Újlipót az most kb Pesti oldal krémje, de ott nagyon drága az ingatlan ár is.


I. Milyen a közbiztonság: mint Bp-n kb. bárhol, az 1-es villamos vonalán sok ember közlekedik, ami a 4-6-os után elég híres vonal.


Milyenek az emberek többségében? Erre szerintem nem lehet értelmes választ adni. 120.000 Fő lakja, nem lehet átlagolni, hogy milyenek.


Mennyire jó a közlekedés, infrastruktúra? BP-n, ha belső kerületről beszélünk, kb mindenhol jó. Van metró, villamos, troli, ennél több nehezen lehetne még.


Angyalföldön/Újlipótvárosban megtalálni minden fontos szükséges üzletet,


helyet? Minden van, plusz ott van a Duna pláza. (Váci út 178, 1138)


Sok fiatal van a kerületben? Egész Budapesten sok a fiatal, egyetemi főváros, 1,8 millió fő lakossal.


Sok liberális beállítottságú ember van a kerületben?

Szerintem a fővárosnál elfogadóbb város nincs nagyon, ha Mo-ról beszélünk.

2023. aug. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%

Ujlipót jelenleg a legzsúfoltabb, és az egyik legélhetetlenebb varosrész.

Közbiztonság szempontjából olyan, mint a pesti oldal belső része, a Nyugati és Lehel ter környéke kifejezetten gázos, a többi az okés.

2023. aug. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%

Angyalföld pedig hatalmas városrész ahhoz, hogy ugy egyben veleményezni lehessen, nagyon sok a tróger rész, de vannak szebb csücskei.

Az is elég zsufi, és a tömegközlekedés csak a metró mentén okés.

2023. aug. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
23%

3-as mióta zsúfolt újlipót? :D


Ott a gazdagok laknak szó szerint. Akinek nincs arra dolga be se teszi a lábát.


200-300.000 Ft-ról indulnak ott a garzonlakás albérletek. Ami jobban is néz ki azok 300-500 ezer inkább :D Valahol te nagyon eltévedtél


Egy átlag lakás meg 80 milliótól a csillagos égig.

2023. aug. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
#5: hát nem tudom mikor jártál arra, de egy gombostűt nem lehet ott leejteni, a járdák baromi szűkek autok parkolnak keresztbe kasul mindenhol, a forgalmat akadályozva, a buszt is feltartják, es még a bicikliseket is, mert simán nem tudsz úgy vegigtekerni az úton, hogy ne 10-20 szabálytalan parkolót kelljen kerülgetned.
2023. aug. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert a parkolás rossz nem jelenti, hogy túlzsúfolt. Az egész belvárosi autóközlekedés halott. Nem erre tervezték 200 éve a várost, ami most van a ~1,8m fős lakosával
2023. aug. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%

#7: és az miért segit Újlipóton, ha máshol is majdnem ilyen szar?

Én csak leírtam, mi a mostani helyzet.

Amugy akik korábban ott laktak gazdagok (ügyvédek, orvosok) már rengeteg elmenekültek onnan, legfeljebb egy irodát tartottak meg maguknak.

A sok balek meg beveszi, hogy ez egy jó hely, mert drága az ingatlan :))

2023. aug. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
5: És kinek nincs ott dolga? Belváros. Mozi, színház, boltok, irodák, iskolák, rendelők, tömegközlekedés. Én legutóbb trolival mentem át rajta, anyukám fogászatra jár oda.
2023. aug. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
27%
Mindig is sötét prolinegyed volt. Utáltam.
2023. aug. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!