Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom meg, milyen...

Honnan tudhatom meg, milyen fajta zárbetétet kell vennem?

Figyelt kérdés

Van egy ajtó, amin le szeretném cserélni a zárat. Ilyen zárbetét van benne:

[link]

De többféle méretben lehet kapni.

Hogyan tudom megnézni, hogy az én zárbetétem milyen fajta?


2010. okt. 19. 16:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Ki kell szerelned a tokból és lemérni, hogy az a kis fekete forgó rész hol helyezkedik el. A zár két végétől hány-hány centire.
2010. okt. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2010. okt. 19. 16:31
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem értem ezt a leméregetést. Ha már ki is kell szedned, pedik ki kell ha már ki akarod cserélni, akkor csavar ki, csavarral együtt a cilindert leviszed a szakboltba, s ott biztos segítenek Neked.
2010. okt. 20. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mondjuk, ha nincs aki otthon maradjon és nincs másik zár az ajtón, akkor kénytelen visszatenni a zárat, mert különben ott marad a lakás nyitva.

Tényleg érdemes kötekedni...ahelyett, hogy értelmes választ adnál :-(((

2010. okt. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ne veszekedjetek, mindkettőtök válaszát köszönöm.

Tényleg nem tudom otthagyni zár nélkül a házat, egyszerűbb lemérni, visszatenni, majd venni egy újat.

Ezeknek a felfúrás ellen védett záraknak van értelme? Mert vagy 3x annyiba kerül, mint a hagyományos.

2010. okt. 20. 10:31
 6/6 anonim ***** válasza:
nem kötekedtem, csak adtam egy logikus válasz. Általában egy háztartásban min két fő lakik. Nagyon ritka az egy. Ha így van akkor is lehet egy jóbarát vagy a szomszéd aki addig vigyáz a lakásra.Amúgy is ez egy kérdező/érdeklődő oldal, ha van két szakember biztos felkeresed mind a kettőt, mit hogyan tudna megoldani. Itt is érdemes/ jobb elolvasni több megoldást/választ is.
2010. okt. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!