Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen pàràtlanítót ajànlanàto...

Milyen pàràtlanítót ajànlanàtok ami bevàlt?

Figyelt kérdés
Kb 45nm-es, 3,5m belmagassagu lakás, 75-80%os paratartalom.

2023. nov. 2. 15:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Emagon válogass,én ott fogok venni a jövő héten,már kinéztem, majd megírom melyiket veszem meg.
2023. nov. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szinte bármelyik jó. Olvasd el a vásárlói véleményeket. Minél csendesebb legyen és minél nagyobb legyen a víztartály mérete. A 2 literes tartály hamar tele lesz és akkor kikapcsol a gép. Ez állandó felügyeletet jelent. A nagyobb tartályosokat ott hagyhatod egész nap és végzi a dolgát.
2023. nov. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Turbionaire EPI 12-őt rendeltem meg tegnap, hétfőn itt van azt írták.
2023. nov. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kosz az infot, enis hasonlokat nezegettem tobbek kozt ezt is. Nemtudom, hogy az en esetemben mennyi ido alatt telne meg. 16 orat birnia kene minimum mert nem vagyok otthon.. de tobbet nem szivesen adnek ki ra en sem. Legtisztitom is van es a szellozes is jobb egy fokkal igy valszeg eleg lesz egy ilyesmi.
2023. nov. 3. 21:12
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha megtelik a tartály úgyis megáll,úgyhogy hadd dolgozzon.
2023. nov. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

2 literes kapacitás nagyon kicsi. Nem azért, mert megtelik, hanem mert ez azt jelzi, hogy borzasztó lassan dolgozik. Zúgatod 24 órában, hogy valami kis hatása legyen.

Még egy ilyen kis lakásba is legalább 8-10 l-es kell.

nov. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Elv 12litert birnak orankent, de van ami 20at is ilyen 70-80 alatt. Csak akkor miert ilyen kicsi a tartaly? Kap egy csovet azon nemuljon 😀
nov. 5. 23:49
 8/9 A kérdező kommentje:
Naponta*
nov. 5. 23:50
 9/9 A kérdező kommentje:

Na megerkezett, csak kihasznaltam a black fridayt. Hatha segit vkinek az info. Ra esett a valasztas: Turbionaire Smart 16M (16l/24 óra, 120m³/h, 250w)

A csovet 10 perc utan ra id dugtam mert lattam, hogy hamar megfog telni.. 78%rol egy 25nm szobaban mar 60ra levitte egy ora alatt. Majdnem 1l viz mar.. Meleg levegot nyom igy a szobaba is melegebb lett. Eleg jo cucc ajanlom

nov. 20. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!