Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Miért nem gyullad meg a...

Miért nem gyullad meg a tűzhely rózsa?

Figyelt kérdés

Családi ház. Gáz főcsap el volt zárva. Kinyitottam. Nem tudom meggyújtani a tűzhelyet, nem is hallatszik, hogy sziszeg a gáz. Konvektort szintén nem tudom begyújtani.

Mi lehet az ok? Nincs gáz, de miért?

Mikor nyitom zárom a főcsapot, akkor szisszen. Tehát jó a csap.



2023. nov. 2. 16:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű a házon kívül van 1 gázreduktor,az zárt le .Nyomd meg a gombot rajt,és kinyit.
2023. nov. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
64%

Nincs gáz vagy eldugult a vezeték.

Nyomjad, nyomjad, kijön belüle a levegő.

2023. nov. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem csak nem ért még oda a gáz a tűzhelyhez.

Ha gázsütő, akkor azon engedd a gázt, amíg nem érzed, hogy gázszag jön belőle, ha csak főzőlap, akkor a két legnagyobb rózsán engedd ugyanígy.

A főcsap is azért tud szisszenni, mert a nyomást már kiengedted a szakaszolt csőből a tűzhelynél meg a konvektornál.

Amúgy nem szisszenne hiába nyitogatod.

2023. nov. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

1es: az óra és a gázcsap között még a méretlen szakaszon van, azon nem hiszem, hogy van gomb. (Felirat van rajta, hogy nem szabad kiiktatni vagy valami hasonló, szerintem az az lesz.)


Másik pedig nincs.

2023. nov. 2. 19:05
 5/17 A kérdező kommentje:

2es.

Van gáz, a zárt rendszer nem tudom hogy dugulhatott volna el.

A tűzhely gombot sokáig nyomtam, semmi. Konvektort próbáltam begyújtani, semmi.

2023. nov. 2. 19:10
 6/17 A kérdező kommentje:

3as:

Akkor szisszen, mikor elzárom.

Nagyon sokáig nyomtam a tűzhely gombját, semmi nem jön. Sem levegő, sem gáz sem semmi. :(

2023. nov. 2. 19:12
 7/17 anonim ***** válasza:
Szomszédban van gáz ?
2023. nov. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

A kèszülèkek előtt is van elzáró, konvektor ès tűzhely előtt, a főcsap az óránál.

Mindegyik nyitva van?

2023. nov. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
5: Úgy, hogy elzárták a gázt. Iyenkor levegő kerül bele az óra és a tűzhely közé, és a levegőt ki kell engedni belőle.
2023. nov. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

7es, 8as: igen.


9es: megtörtént. Rengeteg ideig. Semmi. De nem is jött ki semmi. Még levegő sem. Én arra tippelek inkább, hogy meghibásodhatott a nyomásszabályzó.

Mi a véleményetek erről?

2023. nov. 3. 04:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!