Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ha egyedül élek, akkor felesle...

Ha egyedül élek, akkor felesleges vennem poharakat, evőeszközt, tálcát stb.?

Figyelt kérdés

2023. nov. 11. 09:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Persze. Aki egyedül él, az egyen kézzel. Szerintem ennyi ésszel nem véletlen vagy egyedül.
2023. nov. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Hát, ha soha nem fogadsz vendégeket se, és kézzel mosogatsz, akkor végülis elég lehet egy-egy mindenből. Bár elég spúrság. Persze a másik véglet se túl értelmes, hogy egy olyan lakásban, ahol 6 embert se tudsz leültetni 24 darabos étkészletet tartsál.
2023. nov. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%

Nem felesleges, csak egyenlőre nincsen szükséged nagy készletekre.

Amikor még csak ketten voltunk a párommal és épp kezdtük a saját életünket akkor nem 6-személyes készleteket vásároltunk, hanem egyedileg vettünk pár darabokat. Volt amiből csak 2-t, volt amiből 4-t.

Nincs szükséged sok bögrére, nagy evőeszköz készletre, de azért nem árt ha van pár kávés csészéd, üdítős poharad meg 4-4-4 tányérod, evőeszközöd hozzá, hogy ha jön valaki a családodból, barátod, kollégád ugrik be akkor legyen.

A tányért nem csak arra használod, hogy azon edd a vacsorádat, főzés közben is szükséges az alapanyagokhoz. Meg tuti nem fogsz mindent mindig rögtön elmosogatni, nem árt ha neked sem gond és van még tányérod evéshez ha a másik épp koszos vagy valamit már tettél rá.

Vegyél pár összeillő darabot magadnak, ne készletet! Aztán majd ha szükséges lesz akkor veszel még többet hozzá vagy akár több készletet is lehet.

2023. nov. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
WC papírra sincsen szükséged, ha egyedül vagy, meg úgy semmire sem. Maradj meztelen és táplálkozz fénnyel.
2023. nov. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%

Azt veszel amire igényed van.

Nekem van mindenem is ami kell a konyhában, mert jól főzök, szeretek főzni, enni, inni. De ésszerű keretek között igyekszem tartani a kuplerájt. Nincs elöl 2 pohárnál több, mert ha 20 lenne, akkor 20 állna a mosogatóban. :D

2023. nov. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is egyedül élek. De nem mosogatok minden egyes étkezés után. Meg néha főzéshez is kell egy villa vagy kanál, vagy kávézáshoz is kell kanál. Szóval idegesítene, ha csak egy-egy lenne mindenből.
2023. nov. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Neked igen.
2023. nov. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%
Ehetsz fazékból is merőkanállal, ha erre gondolsz. Senki és semmi nem akadályoz meg benne.
2023. nov. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem evőeszköz készletet érdemes venni, nem nagy összeg.

Tányér, pohár, bögre elég lehet 2-4 darab. Ha lesz egy párod, tudjál már neki is külön tányért adni, vagy ha barátok átugranak, szülők, akármi. Nekem egy 4-es szettem volt mindenből, amíg egyedül laktam. Egyedül is sokszor kihasználtam, mert egy nap egyszer mosogattam. Már 7 éve nem élek egyedül, az evőeszközöket még mindig használjuk, a bögrék is a kedvenceim, a tányérokat is használjuk, de azok alaposan megfogyatkoztak az évekkel. :) Szóval szerintem jó, ha van 4 egyforma mindenből. A Pepco/Kik/Ikea korában ezek igazán filléres költségek.

2023. nov. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
én wc papírt se szoktam venni kimosom a fenekem a csap alatt
2023. nov. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!