Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Elmenetek nyaralni férfiként...

Elmenetek nyaralni férfiként egyedül az 5 éves kislanyotokkal vagy felesleges 2 esben szállást foglalni ?

Figyelt kérdés

Gondolkodok rajta de valami olyan érzésem van hogy ez penzkidobas mert én nem fogok pihenni ő neki még jó lenne a helyi strand is .

Szerintetek ?


Talán ha lenne egy 8 9eves gyerek akor mehetnénk 2 esben de így mi értelme?



#nyaralás #Gyerekkel nyaralás
2022. nov. 14. 20:47
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
89%
Miért releváns, hogy férfi vagy?
2022. nov. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
85%

A gyerekkel nyaralás elsősorban nem a pihenésről szól, és ezt jóérzésű szülő tudja is

Véleményem szerint nem pénzkidobás, hisz felejthetetlen élmény (lenne) mindkettőtök számára

Te és a lányod ketten

Nem is értem hogy merült fel a kérdés

Viszont hogyha ennyire ellenérzésed van ezzel az egésszel, inkább hagyd a fenébe

Ezzel a hozzáállással csak tönkretennéd mindkettőtök nyaralását🙃

2022. nov. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
90%
Már a két éves gyerekkel sem volt pénzkidobás, 3 napra mentünk és nagyon élvezte az egészet. Túráztunk, várost néztünk, játszóházban voltunk, hajókáztunk a Tisza-tavon... Nagyon jó volt. Egy 5 éves végképp értékelné szerintem.
2022. nov. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 A kérdező kommentje:

Azért az hozzá tartozik a dolgokhoz hogy nem én nevelem csak időszakosan van velem .

Nem tudom hát kicsit félek tőle be kell valljam mert több napra idegen helyre vinni és le is kötni a figyelmet itthon se egyszerű.

Persze sokszor elviszem ide oda de max 3 4 órára

2022. nov. 14. 21:10
 5/47 anonim ***** válasza:
22%
A gyermek nem fog rá emlékezni, menjetek bárhova, csak kellemesen teljen az idő.
2022. nov. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
90%

Rettenetesen szomoru, hogy te vagy az apja, de nem tudod mit kezdj a gyerekkel, hogyan kezeljed, nyaralni se mered elvinni...es minderre csak az a valasz, hogy hat nem te neveled.

Akkor mi lenne, ha vegre apakent viselkednel?

2022. nov. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
85%
Ez mekkora hülye kérdés! Külföldre jarunk nyaralni a gyerekek 1 éves kora óta és mind élmény volt. A nagyobb a 3 éves kori nyaralásra is emlékszik, most 7. A 3,5 éves is emlegeti az utolsó nyaralást.
2022. nov. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 A kérdező kommentje:

7# jó de gondolom nem egyedül viszed ??

Legalább a tesoival nem ?


Jönne velem még 1 nő vagy 1 nő és a gyereke úgy már oké de így bizonytalan vagyok .


Mert itthon is ugyan úgy elvan egy strandon pl .

2022. nov. 14. 22:21
 9/47 anonim ***** válasza:
100%

"# jó de gondolom nem egyedül viszed ??

Legalább a tesoival nem ?"


Jól, de amit nem jól: SOKKAL KÖNNYEBB volt egy gyerekkel elmenni bárhova, mint kettővel. Eggyel ezerszebb könnyebb akkor is, ha csak egy szülő megy vele.

Főleg egy 5 êvessel, aki már marhára nem túl kicsi.

2022. nov. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 A kérdező kommentje:

8# nemtudom férfi vagy nő vagy e

Szerintem nekünk férfiaknak ösztönösen ez nehezebb mármint a kisgyerek nevelés.

Ehhez iszonyatos türelem kell mikor nálam alszik az egy külön hatalmas feladat nekem .

Mert meg kell próbálni szelídnek lenni mikor kb le üvöltened a fejét annyi hulyeseget csinál.

Ez a szelídség nekem a legnehezebb mert heves vermersekletu vagyok

2022. nov. 14. 23:08
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!