Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen a kékestetőn lakni?...

Milyen a kékestetőn lakni? vagy valami más hegységen aki ott lakik írjon kíváncsi vagyok mindig vágytam ilyen helyre havazás miatt

Figyelt kérdés
nov. 30. 14:54
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Oké hogy gyönyörű a havas táj, de amikor a hatalmas hó miatt már a boltba se tudsz eljutni kajáért, vagy leszakad a villanyvezeték és akár 1 napig áram nélkül marad az ember, az már kellemetlen.
nov. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Az év ~90 napján nézheted az idióta turisták tömegeit meg hallgathatod ahogy 5 percenként jön a mentő és tűzoltó, mert valaki belerohant a szakadékba. A többin értelemszerűen nincs hó.
nov. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Télen hideg, szeles és nagyon zsúfolt. Nyáron ok, nincs nagy forgalom és picit hűvösebb is van.
nov. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha lefagy, elég para reggel letotyogni a hegyről.
nov. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
70%

Hát elég fiatal lehetsz. Olyan hó régen mindenhol volt. Én 43 éves vagyok és bizony gyerekkoromban nem kellett a Kékesig menni a fél méteres hóért. Itt Baranyában is bőven kaptunk belőle.

1-eske gondolom városi gyerek. Tudod én szombaton voltam boltban, azóta nem, mert van itthon minden. Minek mindig boltba menni?

2-eskének meg hármaskának igaza van a sok turistában. De azért van ott mindig botrány, mert az 1-eskéhez hasonló városi lények járnak oda jampiskodni, aztán amikor rájönnek hogy hát a természet keményebb mint ők (kb 4-5 másodperc múlva), akkor jön a sírás.

nov. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!