Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ti vásároltok előre, hogy...

Ti vásároltok előre, hogy nagy havazást ígérnek? Miket?

Figyelt kérdés
[link]

2012. jan. 31. 12:45
1 2
 1/18 anonim válasza:

hát nem is tudom.az igazság hogy megfordult a fejemben.

csak azt az egyet remélem hogy vár legalább péntekig.csütörtökön jön haza a férjem külföldről.ha már itthon van akkor nem aggódom.de egyébként is a szüleim is ha kell bármit megtesznek értem és az unokájukért na meg a pocaklakómért.

2012. jan. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:

Egy pár dolgot igen, nem lenne jó, ha nem tudnánk elmenni.

Mondjuk pl. kenyérlisztet, hogy tudjuk sütni kenyeret. Mert az egy dolog, hogy én eljutok gyalog is a boltig, de a kenyérszállító nem biztos. :)

A gyereknek meg amúgy is most kell venni pelenkát, meg bébiételt, így az lesz itthon. Mindig úgy vásárolok ezekből, hogy ha szükséges, akkor pár napig legyen itthon tartalék. A város szélén lakunk, csak autóval tudunk járni. De ha véletlenül elromlik az autó, akkor meg lennénk lőve. Így extra bevásárlást nem csinálok.

2012. jan. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
Második vagyok. Az lemaradt, hogy veszek 1-2 csomag vákuumos felvágottat, meg 1-2 fagyasztott kaját, mert az is épp elfogyott.
2012. jan. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
Szia!Mi pont hétvégére terveztük a bevásárlást de a hó miatt előre hoztuk szerdára!Így igen mi be vásárlunk 2 hétre!Az egyik válaszolónak köszi az ötletet kenyérlisztet én is veszek jobba biztos! :)
2012. jan. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
Húúú hát nekem eszembe sem jutott előre vásárolni, de ha ekkora hó lesz, akkor én nagyon boldog leszek (meg a fiam is)!!! Végre!!
2012. jan. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:

első vagyok.nekünk helyben van pékség és még gyalog sincs olyan messze,sőt a szüleim ott dolgoznak.úgyhogy nálunk a kenyér nem lenne probléma.

a bolt is itt van a sarkon.

2012. jan. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:

Hú tényleg ekkora havazás lesz? mert a met.hu-t néztem és ott nem írták még. Némi havazást írtak szombattól, de nem ekkorát.

Persze lehet, hogy csúnya dolog, de én örülök neki. Ha hideg van legalább legyen hó is. Úgy is egész télen azt hallom, hogy miért nincs hó, mikor fogunk már hóembert építeni.

Nagyvárosban lakom így előre nem hiszem, hogy vásárolok.


[link]

2012. jan. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
ja és nem pesti vagyok csak ezt rakta be automatikusan :) Viszont a többi nagyvárosra se ír nagy havazást....ki érti :)
2012. jan. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Mi is holnapra terveztük a bevásárlást, mert a hétvégén utazik a férjem egy hétre külföldre. :(

Remélem inkább, hogy nem lesz gond a repüléssel...

2012. jan. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:

Nem vásárolok a hó miatt, mert itt van minden a szánkban: piac, közért, dm, stb még nyakig érő hóban is el tudok menni a cuccokért :)

de nagyon várom már a havat, szeretnék építeni egy jó nagy hóembert :) két gyerekem van, ők is nagyon várják

2012. jan. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!