Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Idén van először karácsonyi...

Idén van először karácsonyi díszkivilágítás a házunkon.Ti egész éjjel égve hagyjátok?

Figyelt kérdés

dec. 4. 00:13
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Idokapcsolos konnektorban vannak, este 4-9-ig mennek.
dec. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Arra kérlek, hogy ne hagyd égve, mert a szomszédaid nem tudnak aludni a beszűrődő fénytől.
dec. 4. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Nem.
dec. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem, időkapcsolós nálam is, 16-23 óráig van bekapcsolva. Ha egész éjjel világítana sem zavarna senkit sem (a szomszédot sem), de minek? Vegyél egy időkapcsolót, nem egy drága dolog! A legtöbb elektronikai boltban vagy villanyszerelő boltban megtalálod.

[link]

dec. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
dec. 4. 09:10
 6/8 anonim ***** válasza:
77%
Konnektorba dugható időkapcsoló este 10-kor lekapcsolja.
dec. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%

"Ha egész éjjel világítana sem zavarna senkit sem (a szomszédot sem)"


Pont most írtam nem sokkal előtted, hogy engem zavar a szomszéd fényparádéja. Ha engem zavar, akkor biztosan van más is, akit zavar. Ne magadból indulj ki, más is él a Földön.

dec. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

:D Az én anyámat!!! Az te vagy! Én meg a saját szomszédomról írtam, hogy nem zavarja és az viszont nem te vagy! Hisz te is magadból indultál ki! Ha téged zavar, akkor biztos mást is! Aztán leoltasz, hogy ne magamból induljak ki? Nem is magamból indultam ki, hanem a szomszédomból! :D

Azért nem zavarja a szomszédot mert nem vagyunk egymás seggében és 5x nagyobb a közvil. fényereje, mint az én díszkivilágításom fényereje, harmadrészt azért sem zavarja, mert éjjel dolgozik!

dec. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!