Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan díszítsük fel a házunka...

Hogyan díszítsük fel a házunkat kívülről? Milyen égősorokat ajánlotok hozzá?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel fél éve költöztünk kertes családi házba pontosabban a nagyszüleim házába. Laktunk már együtt 2 évig albérletbe, volt hogy ott is ki díszítettünk világítással de az nem olyan volt, mi csak az ablakra tettünk ilyen világító fenyőfát, meg egy rövid égősort ami beltéri, meg egy kültérit az erkély korlátra, de az idén majd a fára megy.

Mivel kaptam ilyen karácsonyi bónusz pénzt így eldöntöttük hogy akkor most még lehet bevásárolunk díszekkel meg ilyenekkel hogy ne kelljen jövőre költeni rá. A tervünk az hogy a házunknál a két ablak közé kihúzni egy égősort, a bejáratnál a kis terasz fölé is szeretnénk, meg az ereszcsatorna alá is tervezünk ilyesmit ilyen világító jégcsap szerű világítást is.

Nem igazán értek ezekhez mert tegnap éppen a praktikerbe jártam és rengeteg félét láttam, olcsót, drágát közepes árkategóriába is és nem tudom hogy melyiket célszerű megvenni ami ki is bírná pár évig mert nem akarom megvenni minden évbe, meg viszonylag ellenáll az adott időjárási viszonyoknak is.

Beltéri égősorokat is mondhattok ha tudtok mert nagy karácsonyfánk lesz legalább 2 méteres mert a barátnőm régi álma hogy nagy karácsonyfája legyen, és arra el kellene 3-4 sor izzó minimum és nekünk csak kettő van, egy régi hagyományos, meg egy sima fehér ledes füzér.



2012. dec. 14. 10:51
 1/1 Zsolt75 ***** válasza:
Nem akarlak megbántani , de minek cirkuszsátrat csinálni egy házból? Tudom sokan majmolják amerikát, mert ott menő ez.. Nem mondom , hogy ne legyen semmi, de akkor szép ez ha izléses a dolog. Jelképesen valami ablakdísz vagy az ajtóra pár fenyőág, díszecske. Nem kell a szomszédos bolygóról is látni, hogy na ezeknél megint energiatakarékossági hónap van - begyújtottak 3000 izzót, januártól meg mindenki energiát spórol....
2012. dec. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!