Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Van valaki akinek ezek kellene...

Van valaki akinek ezek kellenek? Nekünk nem, de sajnálom kidobni.

Figyelt kérdés
Felújítás után van egy csomó dolog ami nem kell. Főleg edények, poharak, dísztárgyak.

dec. 16. 08:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Add el olcsón, ès gy9rsan elviszik.
dec. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
sajnos nem ez a tapasztalat. próbáltam a nagyobb dolgokat eladni és baromi lassan kb egy milliót érő (újonnan) bőr ülőgarnitúrát és tölgyfa asztalt székekkel, töredék áron vittek el. Egy-egy vevő jelentkezett fél év alatt (csalókon kívül) Azt még eladtam mert elvinni, kidobni még fizetni kellett volna. Az még "megérte" mert 200 ért elment a kettő, de egy db poharat vagy tányért lefotózni, meghirdetni párszáz forintért nincs időm. Az egészért mondjuk ha kapnék 50 ezret, de fotózni felrakni, válaszolgatni, egyeztetni stb elmenne vele vagy 50 óra biztos és nagyon sok idő mire mind elmenne talán évek. ennyit nem ér, inkább kidobom de elsődlegesen odaadnám valakinek akinek kell.
dec. 16. 08:44
 3/16 A kérdező kommentje:
volt egy röhm gyerek ülésem is ami újonnan 100 fölött van. Egy évben kb 8-10 ezer kilométert autózunk annak is a felét a gyerek nélkül tettem meg. Nagyon szép állapotban van, senkinek nem kellett a 1/10 áron sem.
dec. 16. 08:52
 4/16 anonim ***** válasza:
91%

Az ulest meg biztos el lehet adni ha nem regi meg lehasznalt.


De.ilyen poharakat tanyerokat, hacsak nem kulonlegesek, mehet a kukaba.


Ingyen meg lehetne hirdetni, de elozonlenenek a tesok.


En sokszir az ilyen dolgokat odaadom sogoromnak. Annak vannak szegenyebb ismerosei, es azoknak elpasszolgatja.


Ha nekd can ilyen ismeros, megkerdezheted. Amugy kuka.

dec. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
44%
Tedd fel ingyen elvihetőnek, hátha. Esetleg az egészet egyszerre, hogy mindent vagy semmit, nincs válogatás!
dec. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
köszi közben eszembe jutott az ecseri. Kivittem oda nemrég jöttem vissza. Két fickó örült neki. Kaptam egy ezrest így a benzin ára legalább visszajött.
dec. 16. 12:49
 7/16 anonim ***** válasza:

Ingyen elvihető, vagy vidd be adomány boltba.

Egyébként nem igazán értem, mert a márkás gyerekülések jó áron azért elszoktak jobb helyen kelni. Az egyiket mi is használtan vettük teljesen jó állapotban és jó áron.

dec. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
az en autómról 1év múlva lejár a műszaki...új vizsga nem éri meg sztem...a tesókkal márpedig nem vagyok hajlandó üzletelni...mi legyen szerintetek?
dec. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
bontó
dec. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
de a bontóban nem neked kell fizetni (aki beviszi)? Nem tudom, de ha igen hirdesd meg ingyen alkatrészként bár a kocsikat nem tudom mennyire vinnék. apró dolgokat nem vittek. Próbálkoztunk adomány boltban is korábban hasznos dolgokkal, úgy értem nem dísztárgyakkal vagy tányérokkal, hanem ruhákkal, de ők sem vettek be semmit mert azt mondják tele vannak, nem tudják hová tenni. Akkor gondolom egy-egy darab vagy nem komplett készlet pohárra, tányérral stb tuti elhajtanak. De mint írtam megoldódott
dec. 18. 09:59
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!