Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Van valaki akinek ezek kellene...

Van valaki akinek ezek kellenek? Nekünk nem, de sajnálom kidobni.

Figyelt kérdés
Felújítás után van egy csomó dolog ami nem kell. Főleg edények, poharak, dísztárgyak.

dec. 16. 08:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Hirdetheted ingyen, de akkor jönnek a tesóók a lakcímedre akikkel ráadásul papírozni kell minden adatoddal.

Te odaadtad volna a tányérokat nekik úgy, hogy lakcímes személyis stb szerződést kötsz velük? Plusz kocsi eladásnál lehetnek buktatók az átírásnál, mármint ha nem teszik meg, ezt másik kérdésnél már tisztáztuk, persze sokan nem hiszik el.

dec. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
ja hogy arra is csak ők jönnek? nekem amiket én hirdettem korábban ingyen, kisebb dolgokat, normális emberek jöttek. Ingyen már azért nem hirdetek apróságokat mert egyrészt legtöbb internetes csaló és bár ki tudom szűrni de bosszant. Másrészt ha nem csaló akkor is attól függetlenül, hogy ingyen vagy baromi olcsón adom, még kérdezget, újabb fotót kér és alkudozik, hogy hol és mikor vegye át, vagy talán még postázást is kér (még ha ki is fizeti) ennyit nem ér az egész. De jogos, és ha előbb kivonod a forgalomból? vagy egy kis márka független szerviz akinek esetleg kellhet alkatrésznek? ha nem is fizet érte, de legalább neked nem kell fizetni. Nem tudom mennyi a bontó, de lehet azzal jársz a legjobban.
dec. 18. 14:16
 13/16 anonim ***** válasza:

Na normális dolgoot hirdetsz, pl szapppant, akkor nem fognak jönni. De mondjuk hirdettünk elektromos kerékpárt, kb 70-90e Ft-ért. Kínai cucc, semmi extra. Egyfolytában jöttek, a legjobb az volt aki kocsit akart adni cserére, telefont, stb. A végén levettük inkább. Eladtuk egy ismerősnek.


Kocsit nem tudsz eladni szerviznek, mert nem bonthatja. Ha te kiveszel a kocsidból egy rádiót és eladod, szigorúan nézve már bűncselekmény, mert illegálisan bontod. Így szervizek nem kezdenek vele semmit.

dec. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Miért kell papírozni személyes adataimmal ha ingyen adok valamit? Nekem sosem kellet még
febr. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Kocsiról volt szó. Ott kell papírozni.
febr. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Bereczk Jénos ***** válasza:

Az egyik ismerős kitett egy jó hűtőszekrényt, de nem vitte el senki!!Írd rá,

hogy 3000-ért eladó, már aznap éjjel elvitték!!!!

márc. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!