Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Minden porcelántányér drága?...

Minden porcelántányér drága? Vagy csak a márkásak? Pl. herendi.

Figyelt kérdés

dec. 19. 13:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem mindegyik.
dec. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt a padláson kb 5 komplett étkészlet (többsége sosem használt alföldi porcelán). Gombokért hirdettem, ingyen is odaadtam volna de senkinek nem kellett, így mikor nem tudtam már tartogatni ment az építési törmelék közé.
dec. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kb. 400 Ft/ db- ért vettem porcelán egyszínű fehér tányérokat. Na, az nem drága.
dec. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3-as: biztos, hogy az porcelán? Nem csak egyszerű kerámia? Azt, hogy melyik a kerámia és melyik a porcelán, azt a hangjuk is elárulja. Ha csilingel a porcelánon, a porcelán harangként cseng. Miközben a kerámia tompán szól.
dec. 19. 17:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Ilyen vékony nem lehet kerámia. Egyébként címke is volt rajta, meg felismerem az anyagokat. Tescoban hasonló már 1200,-/db volt
dec. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!