Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Eddig is ilyen sokan éltek...

Eddig is ilyen sokan éltek üzlethelységekben Budapesten?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre inkább feltűnt, hogy üzlethelyiségeket lakásként használnak, nyilván főleg az alsóbb rétegek. Ez eddig is jellemző volt vagy új jelenség?
dec. 26. 09:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A háború és 56 után sokan éltek üzlethelyiségben, azt utalta ki nekik a tanács, mert nem voltak lakások.


A környékünkön tavaly halt meg az utolsó bácsi.

dec. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyos százalékban mindig volt ilyesmi, de én is úgy kátom, hogy növekvőben van a számuk. Ami számomra ennél furább, az az, hogy a régi társasházak pincéit is elkezdték némi felújítás után lakásként eladni, és a belvárosban már egy csomóan laknak ilyenben.
dec. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen. Én is a régi építésű (kiegyezés utáni) épületekben látok rengeteg utcáról nyíló lakást...
dec. 26. 10:41
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez inkább annak köszönhető, hogy nem lehet a belvároshoz közel lakást venni már és az üzlethelységeknek meg lejjebb ment a bérleti díja vagy nem is találnak rá bérlőt, így inkább eladják olyannak aki lakást csinál belőle magának vagy kiadni.
dec. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kereslet-kínálat. Ezeket is el/ki lehet adni. Egyik ismerősöm lakik hasonló földszintes lakásban ami régen üzlethelyiség lehetett. Leszámítva, hogy az utca szinten van maga a lakás teljesen oké és legalább a belvárosban van.
dec. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5-ös: én sem néztem le ezért senkit, teljesen normális lakást be lehet rendezni egy üzlethelyiségben is. Csak a biztonsággal kapcsolatban vannak kételyeim, sokszor még rács sincs rajtuk.
dec. 27. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!