Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Midea klímához honnan tudnék...

Midea klímához honnan tudnék alkatrészt rendelni?

Figyelt kérdés

Tegnap elkezdett csipogni, mint mikor valaki szórakozik a távirányítóval. Áramtalanítás után, úgy fél óráig megint jó volt, aztán kikapcsolt. Gondolom a vezérlőpanel mehetett ki a beltériében, amit én is kitudok cserélni, nem kell ahhoz klímás. Az se fog mást csinálni. Nem garis készülék, úgy 7 éve használtan szereztem olyan helyről ahol 2x volt bekapcsolva. Viszont a neten nem találok hozzá ilyen panelt. Fixpart-nak írtam, de egyenlőre nem válaszoltak, hogy betudják-e szerezni? De kínai rendelős oldalakon se találtam, csak távirányítót. Olyan is érdekelhet, aki Veszprém vagy Fejér megyében javít ilyen elektronikákat.


Köszi előre is a segítséget!



jan. 2. 09:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Vagy a csipogás hibakód ès más a problèma. Itt esetleg?

[link]

jan. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a linket, de itt is csak hőérzékelő, meg "mókuskerék" van. Nem hinném, hogy hibakód lenne, mert akkor nem váltakoznának közben a piktogramok is az előlapon. Először a távirányítóra gondoltam, de elem kivétele után is folytatta. Csinált olyant is, hogy áramtalanítás után lekapcsoltam, aztán egy idő után magától bekapcsolt.
jan. 2. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!