Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Melyik a legcsendesebb klíma?...

Melyik a legcsendesebb klíma? 3,5 kw os. Lg és a Midea között vaciálok. De minden tapasztalatot megköszönnék.

Figyelt kérdés

#csendes #klima?
2018. máj. 30. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Mivel minden tapasztalat érdekel ezért írom hogy nekem más márka van. Elektrolux. Az Alaszka bt-től vettem három éve. Gyakorlatilag nem hallani hogy működik. Csak ha turbó üzemmódba rakom. De az ritkán van és csak pár percig.
2018. máj. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szintén tapasztalat: Daikin inverteres klíma, gyakorlatilag zajtalan (kül-és beltéri egyaránt).
2018. máj. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem írtad, hogy melyik árkategóriában... Az a lényeg hogy a legcsendesebb legyen vagy pedig maga a két márka?


Ha a leghalkabbat akarod, ami itthon kapható az a panasonic... típustól függően 350 és 750 ezer között megkapod. Ha ugyanabban az árban gondolkodsz akkor LG és midea között nagy differencia nincs csendességbe, de ami halknak mondható az 200 körül van. Az hogy mit tud a klíma milyen felszereltséggel van ez másodlagos lenne? Nekem ugyan 2017-es gyártású GREE klímám van, ennek a hangját ugyan nem hallom, de amikor mértem akkor 20 decibel körül produkált, ami elég jónak mondható egy 3,5kW-os klímánál ami 200 ezer alatt van, ráadásul spec. filterek is vannak benne.

2018. máj. 31. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%

Nekünk Panasonic van, nagyon csendes.


Mondjuk azt nem is értem, hogyan lehet összehasonlítani a Midea és az LG márkákat. Az egyik inkább középkategóriás, a másik többnyire a felső kategóriába tartozik, ami az árán és persze a minőségen (persze a zajszinten) is meglátszik.

2018. máj. 31. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Szudan ***** válasza:
Nekem Syen City klíma van (Gree gyártmány) a beltéri zajtalan, aludni lehet mellette. A kültérinek van valamennyi hangj, de kint nem aludtam még :)
2018. máj. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!