Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit tegyek a kapura hogy ne...

Mit tegyek a kapura hogy ne zengjen az egész amikor becsukom?

Figyelt kérdés
Fémkapu, és amikor becsukjuk belezeng az egész. Valami gumit vagy erre a célra árult valamit lehetne felrakni. Ötletek?
jan. 17. 19:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Olajféket.
jan. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Valami egyszerűbb megoldásra gondoltam. Valami gumit felragasztani mondjuk. Csak hogy tegyem fel és milyen gumi legyen? Hogyan varázsoljam fel hogy tartósan ott is maradjon?
jan. 17. 20:18
 3/11 anonim ***** válasza:
Ragassz a belső élére öntapadós filcet. IKEÁban lehet kapni, bútorokra szoktak rakni, hogy ne karcolják meg pl a parkettát, vagy védjenek valamit az ütközéstől. Nem tudom mi a neve, de ott tudni fogják, ha elmondod.
jan. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Ragasztharsz az ajtóra olyan öntapadós habszivacs csíkot, amit ajtók, ablakok hőszigetelésére szoktak használni, hogy a résen ne szökjön ki a meleg. A csukódást is csillapítja annyira, hogy nem lesz olyan zajos.
jan. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
62%
Én régi kerékpár külső gumiból csináltam gumi ütközőt. Nem kell bonyolítani.
jan. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#5, mivel ragasztottam fel?
jan. 18. 11:52
 7/11 A kérdező kommentje:
***ragasztottad
jan. 18. 11:53
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb tényleg az öntapadó ablaktőmítő és nem kell végig rakni elég egy fél méteres szakasz.
jan. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
bicikli külsőt javasolnám én is.
jan. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem ragasztottam, lemezcsavarral tettem fel.
jan. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!