Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Különköltözés a szülőktől?...

Különköltözés a szülőktől? Hogy vágjak bele?

Figyelt kérdés

Nincs szakmám, csak érettségim és nyelvvizsgám. Ezekkel viszont nem tudnék jól fizető állást kapni, nem tudnám magam eltartani. A szüleimmel pedig egyre rosszabb a kapcsolatom, eljutottak arra a pontra, hogy már nem nevelni akarnak, hanem beleszólni mindenbe.

Mit tudnék tenni?



jan. 21. 14:42
 1/7 anonim ***** válasza:
74%

Képezd magad és szerezz jobban fizető állást.

Én két diplomával átlagfizetés felett keresve költöztem el 1 milliós kezdőtőkével. Ebből 500 ezer elment a költözéskor. Épphogy jut mindenre, havi 2-3szor szórakozni is de utazásra vagy nagyobb kiadásra komolyabban felre kell tenni es akar egy ev mire osszejon.

Szoval amig ez a helyzeted maradj otthon

jan. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyelőre képezd magad, maradj a fenekeden és tűrj. Tanulás mellett is vállalhatsz munkát és kereshetsz olyan képzést, a hol ösztöndíjat adnak. Egyébként legolcsóbb szobát bérelni másokkal közösen, csak sosem fogsz egyről a kettőre jutni, ha nem vagy kelendő a piacon és nem tudsz félrerakni.
jan. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tűrj egyenlőre opciót támogatnám, legalabb egy keresett szakmat ki kellene tanulni amivel lehetne kezdeni valamit. Erettsegivel ha keresel mondjuk 200 ezret abból el sem tartod magad. De jó es keresett szakmával ez lehet duplája is. Vagy ha nagyon nem bírod akkor keress olyan külföldi melót ahol adnak szállást is, ìgy csak kajára meg egyebekre kell költeni így tudsz spórolni.
jan. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Keress egy ablakbeépítő céget, aki betanít, napi 25-30.000ft.
jan. 22. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szakmunkásnak azért ne állj be. :D
jan. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért is?
jan. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5: egy jó szakmunkas Budapesten vagy ny mon hazavihet 500 ezret is alkalmazottként. Epitesvezető vagyok látom. Sokan csodálkoznanak azon, hogy mekkora hiány van jó komuvesbol , acs-tetofedobol, viz-gaz-futes szerelobol példaképpen. Persze ilyen fizuhoz mert érteni is mell hozza magas szinten . De legalább a szaktudást már megfizetik. En mérnökkent dolgozom epitesvezetőként de ha a fent említett szakmákban valaki jó es vallalkozasba kezd, meg ha kis szinten is max 1 segeddel maga mellett az sztem dupláját haza viheti mint én ha nem többet.
jan. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!