Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen állapotban szoktad...

Milyen állapotban szoktad hagyni az ágyadat miután reggel felkelsz?

Figyelt kérdés

Emlèkszem mi, mármint az egèsz családom a 90-es èvekben, úgy a 2000-es èvek közepèig mindig puccbavágva hagytuk a szobát. Tehát èbredès után felöltöztünk, minden ágyneműt betettünk az ágyneműtartóba majd letakartuk az ágyat egy terítővel. Aztán ez kèsőbb arra váltott hogy csak megigazítottuk az egèsz ágyat, leterítettük a paplant ès arra ment a terítő. Este meg csak a terítőt kellett levenni ès bebújni a paplanalá. Mára ez odáig fejlődött vissza hogy reggel csak kikelünk az ágyból ès annyi. Ha igazítani kell azt elalvás előtt tesszük.


Nálatok ez hogyan ment règen, ès hogyan megy most?



febr. 1. 09:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
9-es válaszoló, azért az nagyon érdekelne, hogy neked, mint építőiparban dolgozónak, vajon miért szükséges benézni a paplan alá más házában???
febr. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
:D Gondoltam, hogy kérdés, lesz, már vártam! Olyan pici volt a háló, hogy nem tudtuk félretenni az ágyat sehová sem, a belmagasság azonban csak annyi, hogy az ágyról elértem a mennyezetet. Kérdeztem a tulajt, ráállhatok-e az ágyra, van fólia, leterítjük, Ő azt mondta, persze. A takarót félredobtam mert össze volt túrva az ágyon, és leterítettem fóliával, csak hát a takaró alatt ott volt "valami"... lány szoba volt, nem szülői szoba, szerencsére a tulajdonos nem látta, mert nekem is ciki lett volna, meg a szülőnek is nyilván, úgyhogy hallgattam róla. Nyugodjál meg, amúgy nem fétisünk benézni a takarók alá, ne félj tőlünk! :)
febr. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
12 Ó, én nem félek, csupán kíváncsi vagyok. Nálam kutyaszőrt, füldugót, hajgumit és esetleg taknyos zsepit találnál. Nem túl zavarba ejtő dolgok. :D
febr. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Makulátlanul.Szellőztetés után,közben beágyazok,fel rázom a párnákat paplanokat.Aztán fedőtakaró és díszpárnák.külön hálószobánk van,de ne mbírnám úgy otthagyni ahogy fel keltünk belőle,pedig még van másik két ágy amit szintén nekem kell gatyába rázni,mégpedig a kölkökét. :-)
febr. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Állítólag az a helyes, ha reggel úgy hagyod az ágyat, ahogy kimásztál belőle, meg sem kell igazítani, hadd szellőzzőn.

Én azért kirakom egy kicsit a terasz korlátra, majd ősszehajtva az ágy egyik felére rakom, takaró nélkül, a másik felét letakarom, és napközben oda ledőlhetek pihizni.

febr. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!