Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan oldjam meg a lakcím...

Hogyan oldjam meg a lakcím kérdését/ hiányát, ha anyukám kijelent az állandóról? ASAP

Figyelt kérdés

Sziaztok!


A kérdésem az lenne, hogy ha anyukám (,mint tulajdonos) kijelent az állandó lakcímemről, mit tudok tenni? Albérletben nem nagyon engedik a tulajok, hogy bejelentkezz. (tartózkodási hely "ideiglenes lakcím") Nem lesz baj, ha megszűnik az állandóm? Tudok ideiglenessel is munkát vállalni?


Válaszokat előre is köszönöm, további kellemes napot.



febr. 5. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

Nem tud "kijelenteni", csak fiktív jelzéssel megjelöltetni a lakcímedet.


"Kijelentés" nincs, "bejelentés" van csak, amivel a régi lakcím felülíródik. Tehát csak saját magadat tudod "kijelenteni", és csak úgy, ha egy új lakcímet jelentesz be.


A tulajoknak semmi közük a te lakcímedhez; bármelyik albérletbe jogosult vagy állandóra is bejelentkezni. A te döntésed.

febr. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Én úgy tudom, addig nem lehet kijelentkezned állandó lakcímről, amíg nincs új állandó lakcímed. Egyébként én eladott házból jelentkeztem ki, albérletbe nem lehetett bejelentkezni, ezért most a legjobb barátnőm anyukájához vagyok bejelentve. De olyan nem volt, hogy ne legyen állandó lakcím.
febr. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
36%

"Nem tud "kijelenteni""


De ki tud jelenteni, én is csináltam már többször is.


"addig nem lehet kijelentkezned állandó lakcímről, amíg nincs új állandó lakcímed. "


Pedig de, ismerek olyat akinek nincs lakcíme.

febr. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%
Olyan lakcímkártyát láttam már, amin csak a város neve szerepelt, hajléktalan volt az illető.
febr. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4# - igen, ez a "településszintű" lakcímkártya.
febr. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!