Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Miért fotózhatja idegen ember...

Miért fotózhatja idegen ember más házát (bővebben lent)?

Figyelt kérdés
Pontosabban a napokban láttam miközben jöttem hazafelé előttem ment egy kocsi és egyszer csak megáll kiszáll egy nő és elkezdi fotózni az egyik házat. Aztán visszaszállt és ment tovább, majd megállt a szomszédom házánál és azt is fotózgatta. Egyik ház sem eladó vagy ilyesmi, ez biztos, szóval nem azért. Ez miért lehetett?
febr. 12. 21:39
 1/9 anonim ***** válasza:
23%
Streetview csóró változat
febr. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Pl. Tetszik neki az egész vagy egy része, építészeti megoldások érdeklik. Egy időben egy rokonom egy csomó kovácsoltvas kaput, kerítést, korlátot fotózott kedvtelésből egy ismerősöm meg városi társasházak lépcsőházait. És akkor meg nem is volt digitális fotózás, hanem elő kellett hívatni a képeket. Egyszer egy egész falu összes hazat lefényképeztem, csak mert tetszett a falu.
febr. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
1. Akkor az egész utcát fotózta volna nem csak 2 házat! Plusz konkrétan a házat fotózta és az udvart, nem az utcaképet!
febr. 12. 22:08
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet valami építésügyis ember volt...

De én a múltkor pl. azért fotóztam le egy házat, mert nem sokkal korábban beszélgettünk az unokatesómmal, hogy neki tetszene egy terasz féle, de nem tudja hogy lehetne megoldani. Sétánál szembejött, lefotóztam neki. :)

febr. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

2. Szerintem ez sem valószínű. Ez egy falu szőlőhegye, kb. 30 nm-es kis házakkal és nem is néznek ki jól, nincs semmi extra építészeti megoldás.

Viszont most eszembe jutott, hogy az ember, aki vezette a kocsit az szokta hozni a csekket a kommunális adóról az önkormányzattól, de most csak az a nő volt vele, aki fotózott.

febr. 12. 22:13
 6/9 anonim ***** válasza:
#5: Gondolom akkor nincs utca meg házszám se. Valamiért valakinek meg kell ismernie azokat házakat ha odamegy és így volt egyszerűbb. Gondolom.
febr. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is ezs csináltam mikor tervezési fázisban volt az épülő házam.

Mentem csiga tempóba új építésű utcákban a környéken, mikor megtetszett egy részlet fotóztam. Vagy csak egyszerűen azért, hogy mutatni tudjam a tervezőnek mire is gondoltam. Ezek apróságok pl tető párkány kialakítása. A ház szinével kapcsolatban szintén.

Nemsokára kezdem a kalózkodást a telek rendezés miatt, és lopom az ötlet részleteket.

A "B" verzió meg az, keresnék egy kert építőt, aztán találd ki, és csináld meg. Csak hát nincs egybe 8-10 millióm. pl: kb 1,5 millió csak a beton a utcafronti kerítés alapjába és a ckt a 140 m2 térkő alá, a szegéyezéssel együtt.

febr. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ennyi verzióból már találgass, vagy megkèrdezed csekk kihordásnál.
febr. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálunk például a ház dzínéz fotózták már páran mert bele lehet futni nagyon sötét tónusú lba is.
febr. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!