Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Vannak még veszélyes helyek...

Vannak még veszélyes helyek Budapesten?

Figyelt kérdés

A havanna már elvileg csak egy átlagos lakótelep, a hősutcát nemrég felszámolták, a kispesti kiserdő megújult és bár a 8. Kerület még mindig 8. Kerület már nem olyan az sem mint régen. A pályaudvaroknál is jobb a helyzet.

Van jelenleg valahol még "no-go" zóna? Tudtommal nincs :)

Csak azt nem értem, ha felszámolják a veszélyes, drogos alakok törzshelyeit, hogy nem költöznek át máshova és lesz másik hely az enyészeté



febr. 19. 23:54
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Nyugis hely lett sajnos, bármennyire is nyávog 1-2 pillangólelkű agyhalott, mert összefossa magát ha lát egy csövest vagy cigányt, valójában sokkal békésebb, mint az Európai nagyvárosok pl: London, Párizs, Brüsszel stb... arról pedig ne is beszéljünk, hogy mennyivel biztonságosabb, mint pl: Sao Paulo, Fokváros, Detroit vagy Mexikóváros ahol valóban komoly no-go zónák vannak.
febr. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Persze Sao Paulo már más kategória :D

London valahol a kettő között.

Egyébként örülök nyilván, hogy nincs olyan mocsok a hős utcánál már, nem kell félnie az arra járó gyerekeknek, nőknek a ragasztót szipuzott alakoktól DE

Van azért egy feelingje az ilyen helyeknek, már csak a tudatnak hogy léteznek ezért is kérdeztem van e még valami ilyen :)

febr. 20. 00:25
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Van. Ha ilyen helyen sétálgatsz még a rendőrök is kijönnek érted. Pl a lánchíd láncain felsétálsz a kapuig..
febr. 20. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én vidékről költöztem fel (borsod…) 8 évvel ezelőtt egyetem miatt, és hát nekem akkor se volt, most meg nincs is olyan hely amit no go zónának mondanék. Lehet aki egy belvárosi születésű vagy valami nagyon nyugis vidéki magyar lakta faluban élte az életét, annak Budapesten pár hely parának tűnhet, de valójában nagyvároshoz képest meglepő, hogy nincsenek no go zónák.


Szerintem a legveszélyesebb amit tehetsz Bp-n, ha agresszív vagy másokkal. Szóval ha valami idióta roma, csöves, drogos vagy ilyesmi ember beszól, akkor te agresszívan reagálsz. Mivel ha ilyet teszel, akkor majd benne leszel a hírekbe, hogy megkéseltek az utcán. Nem nagy erre az esély, de ha valaki mindig ilyen, akkor azért sajnos ilyenbe bele lehet futni.

febr. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Még 2012 körül sokat dolgoztam Kőbányán, ott volt pár zűrös környék, nappal még elment, de éjszaka para lehetett. Azóta lehet hogy jobb lett.
febr. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!