Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen előnyei és hátrányai...

Milyen előnyei és hátrányai vannak a panel legfelső szintjére költözni? Jelen esetben 10. Emelet.

Figyelt kérdés
Van a piacon jelenleg egy jó lakás, de a legfelső szinten van és nem tudom, hogy jó döntés lenne e…
febr. 25. 08:29
 1/9 Misike21 válasza:
70%
Előnyök : nem kopog semmi a tetőn . Mert nincs feletted lakó ember .+ a kilátás kb ennyi .
febr. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Misike21 válasza:
70%
Hátrányt nem írtam mert szerintem nincs
febr. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az biztos, hogy feletted nem dübörögnek.

Nem laktam ilyen helyen. Gondolom jobban felmelegszik nyáron, esetleg a víznyomás alacsonyabb fő időben,ha elromlik a lift, az elég kellemetlen.

febr. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

9 éve lakunk a legfelső emeleten panelban, rengeteget előnye van, nem cserélnénk másra.


Nincs felettünk senki, ez a legnagyobb előny, nem kopog/dübög senki a fejünk felett.


Kilátás szép, de nem emiatt költöztünk ide, a metró 5 percre van és jó a környék, ez volt a fő szempont.


Aki alattunk és mellettünk van, az viszont hallatszódik ugyanúgy, kutya, kisgyerekek stb. Megszokás kérdése, már nem zavar.


Ha elromlik a lift, 5 perc felgyalogolni, nem vészes, és szerencsére ritkán fordul elő.


Melegnek meleg, igen, egy nyarat bírtunk légkondi nélkül, pokol volt, utána gyorsan be lett szerelve.

febr. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem munkatársak lakott ott, igazából a legcsendesebb lakás.
febr. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Panelban a legjobb döntés. Még annyi a pozitívuma, hogy ha beázol, nem kell utánanyomoznod, hogy a feletted lakó csinálta, vagy az afölötti vagy a hárommal fölötti, hanem biztosan a tető felől jön, azt meg fedezi a társasház biztosítása.
febr. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik menyem vágyott a legfelső szintre. Rendben is volt minden, csak a nyári meleg. Nos lehőszigeteltem az egész lakás mennyezetét, azóta bóottsá van...persze a klíma kell.(csak félgőzzel)
febr. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Határozott előny a felső szomszéd hiánya, és a kilátás. Az amúgyis világos panellakások között a felső szinten van a legtöbb fény.

Hátrány meg hogy télen elviselhetetlenül meleg, és nyáron is elviselhetetlenül meleg, ha nem járatod egész nap a klímát.

Meg ha a lift elromlik, akkor jobb, ha edzésben vagy (9. emeleten nőttem fel, szar úgy bevásárlásból hazaérkezni)

febr. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Akkor csak nem olyan rossz, mint gondoltam :)
febr. 25. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!