Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Létezhet újépítésű (mert...

Retepsutkan kérdése:

Létezhet újépítésű (mert ebben lakom) házban, hogy évek óta nem a fönti lakót hallom hangosnak, hanem az alattam lévőt?

Figyelt kérdés

Már teljesen össze vagyok zavarodva.

Rohangál a kisgyerek, üvölt és amikor a kádban fürdik az kész katasztrófa. Többször voltam fent, de soha senki nem nyit ajtót és tök sötét van. Ráadásul pár hete mintha el is költöztek volna.

Logikusan és érzésre is a felsőre gondoltam. De lehet, hogy a falak úgy adják vissza, mintha fentről jönne. Alattam van egy ilyenkorú kisgyerek, de élből arra gondoltam és úgy is éreztem, hogy fentről jön. Lehetséges, hogy alulról jön fel így a zaj? Van valakinek hasonló tapasztalata?

Köszönöm



márc. 3. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Lyukas a padló.
márc. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én panelben a 4. emeleten laktam, a 2.-on született egy baba, ha sírt olyan volt mintha a szomszédban lett volna. Nem zavavat egyébként, csak érdekesnek találtam, hogy onnan is lehet hallani.
márc. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is zárószinten lakom egy 10 emeletesben és mindent hallok az alsó szomszédtól. De tényleg mindent.

Úgyhogy sajnos igen, lehetséges.

márc. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!