Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Az ágyi poloska hogyan védhető...

Az ágyi poloska hogyan védhető ki, ha szállodába kell menjek egy éjszakára?

Figyelt kérdés

Nem lesz nálam semmi csak a napi ruhám, reggel megyek, másnap este jövök.

De félek ott aludni, annyit hallottam már ágyi poloskákról hogy iszonyú.. szóval hogyan fogom tudni, hogy ott biztonságban vagyok?

Valami tipp, ötlet?



márc. 25. 20:10
 1/8 anonim ***** válasza:
62%

Szállodában szinte esélytelen ágyi poloskával találkozni.

De, ha utána 90 fokon kimosod a ruhákat, az kiírtja, ha esetleg össze is szedted.

márc. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
Soha nem találkoztam szállodában poloskával 54 évem alatt, igaz, hogy nem a leggagyibb helyeken szállok meg.
márc. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Én még olcsó szálláson se találkoztam ágyi poloskával. Külföldön sem.
márc. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
De, Albániában volt.
márc. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Most olvastam egy illóolaj csoportban, hogy egy 4 csillagos hajóútról hozta haza egy család.
márc. 25. 22:16
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Akkor rettegjél csak, ha ennyi eszed van!
márc. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Maradjunk annyiban, hogy elvileg nincs kizárva, de Mo-on nagyjából (jó, nem ismerek mindenkit) még soha nem történt meg. Pedig milliószámra töltik az emberek a vendégéjszakákat hotelekben. Én is szerintem már többszáz helyen aludtam a világban. Nálam a lakásban egyszer volt poloska, szerencsére csak egyetlen példány, azt a szobafestő hozta be az állványával.
márc. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
51%

Az ágyi poloska megléte nem függ a szálloda kategóriájától, luxushotelekben ugyanúgy előfordulhat, ha egy vendég bevitte. A takarítás sűrűsége, milyensége nem igazán számít, mert porszívózás, felmosás stb nem tünteti el, csak megfelelő rovarirtás, és rovarirtást nem rendelnek minden vendég után.


Az ágyi poloska, hogy ha van, nagy eséllyel az ágyban rejtőzik, ezért vizsgáld át az ágyat, húzd le a lepedőt, nézd meg a matrac alját is, végig a varrásokat. Ha lakik ott poloska, apró fekete ürüléknyomokat lehet látni vagy akár magát a rovart is. Ha ilyet látsz, szólni kéne a személyzetnek. Ha nem látsz ilyet, akkor is legcélszerűbb hazaérve rögtön magas hőfokon kimosni az összes ruhádat, a táskádat és cipődet pedig kiporszívózni.


Nem gondolom én se hogy rögtön ágyi poloskás szobához lesz szerencséd, de ha félsz tőlük, azért lehet óvintézkedéseket tenni.

márc. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!