Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan lehet kádban tusolni?

Hogyan lehet kádban tusolni?

Figyelt kérdés

Nagyon butának érzem magam de 26 évesen először fogok olyan lakásba költözni ahol nem zuhanyzó van hanem kád. Kiskoromban otthon volt mindkettő, de a kádban csak fürödtünk, nem zuhanyoztunk. Nem fog mindenfelé fröcsögni a víz?

Függönyt nem lehet feltenni, meg azoktól amúgy is undorodom

Marad a felmosás minden zuhanyzás után?


ápr. 12. 00:51
1 2
 1/12 Noren1989 ***** válasza:
63%

A legtöbbször guggolva, vizet szigorúan magadra, vagy a fal fele irànyozva.


Nem a legkényelmesebb dolog, de elkerülhető a felmosàs.

ápr. 12. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%

Szükség lesz a felmosó vödörre. Kényelmetlenebb zuhanyozásra használni mint a zuhanyt az biztos. Én mindkettőt használtam már.

Alacsonyabb viznyomás (legalább takarékoskodsz) több odafigyelés. Nem lehetetlen.

ápr. 12. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%

na ne szórakozz,..undorodsz a zuhany függönytől? Anyám.. még jó hogy a kanáltól/villától nem ,mert akkor lehet éhen halnál.

Nagyon kemény lesz az életed, ezután,javaslok egy jó pszichiátert

Vagy felmosó vödör.. vagy zuhanyfüggöny iszony terápia,ön dönt..


Nos, Zuhany függönyből lehet venni önszorulós teleszkópos rudat,amit még csak fúrni sem kell, simán csak széthúzol, a 2 végét az oldalfalaknak nyomod és csavarsz egyet raja,és neki szorul ,és fent marad a rúd.

ápr. 12. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%

Kádhoz lehet összecsukható, behajtható zuhany üvegfalat feltenni. Jobban tisztítható a függönynèl, de azèrt drágább.

A kádba guggolva zuhanyozhatsz, ès ha normálisan csinálod, nem kell felmosni utána, csak kevès vizes feltörölni.

Èn sok ève így zuhanyzok, de alig megy ki valami nèha.

ápr. 12. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem csak az undoromon múlik, sarokban van a kád, vagyis nem két fal közé beillesztve, nincs két egymással szemben lévő fal ahova a teleszkópos rudat be tudnám tenni

Köszi mindenkinek

Nem igazán értem hogy újépítésű lakásokba miért nem zuhanyzót csinálnak ha ez ilyen körülményes hogy le kell guggolni vagy ülni

ápr. 12. 10:24
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

5-re:

Azért, mert van aki fürdeni szeret, pl. ősztől tavaszig én is.


Nyitóra: nálunk is kád van és ha zuhanyozom valóban tele van fröcskölve a fürdőszoba. És? Két perc alatt feltörlöm a vizet és reggelre megszárad a felmosó rongy. Én is próbálom a fal felé ill. lefelé irányítani a vizet, de visszaverődik rólam a víz és azzal nem tudok mit csinálni.

ápr. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%
Ha sarokkád kevésbé megy ki a víz de egy zuhany függöny a megoldás.
ápr. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Létezik hajlított, íves zuhanyfüggönytartó is.
ápr. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ápr. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekeünk kádparavánunk van, így simán lehet zuhanyozni is. De én jobban szeretem leülni és folyatni magamra a vizet.
ápr. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!