Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » LÁNYOK ti hány fokos vízben...

LÁNYOK ti hány fokos vízben szoktatok tusolni?

Figyelt kérdés
nekunk van ilyen hogok szabalyzos csapunk, es en 40 fok korul szeretem, mondjak, hogy a lanyok nagyon szeretik a forro vizet, van aki meg ennel is jobban?

2018. jan. 15. 16:02
 1/9 Miss Endzsi ***** válasza:
51%
40-45 között kb.
2018. jan. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
Ülőfürdőt imádom, olyan melegen, amennyit elbír a ...hogyismondjam-mim. :-)
2018. jan. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Nem tudom pontosan hány fokos, de a barátom szerint én forró lávában zuhanyzok. :D
2018. jan. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Nem szoktam mérni a hőfokot,de én nem szeretem a túl meleget.Nyáron van hogy egészen hideg.
2018. jan. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
Kádban szoktam általában fürödni kb 38-40 fokos vízben. Tusolásnál is ezt szeretem.
2018. jan. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%
Nem tudom, mennyi lehet, de kétlem, hogy 40 fölötti, nem szeretem a túl meleget (igaz, mire elég hozzám a víz, hűl, főleg, ha hajat mosok és a zuhanyrózsát felrakom magasra). A párom, aki férfi, imádja a forrót, amit én el sem bírok. Ha jól belőjük, akkor azért mindketten elviseljük az eredményt (nem keverjük a hideget és meleget, az macerás, a rendes meleggel fürdünk).
2018. jan. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%
Évszaktól függően hűvös-kézmeleg, nem mérem pontosan. A forró vizet utálom, régebben nekünk is volt termosztátos csapunk, aszerint a 40 fokos víz már igencsak égette a bőrömet.
2018. jan. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%
Hallod az asszony zuhanyvizében konkrétan leforráztam a kezem :) Nem vágom hogy bírja. A ledurvább hogy úgy áll alatta mintha nem lenne g€ciforró.
2018. jan. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
34%
Hogy kemény legyen a bimbim.
2018. jan. 16. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!